DERECK CHISORA I JOSEPH PARKER ZAPOWIADAJĄ WOJNĘ W LONDYNIE

Weteran ringowych wojen, były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Dereck Chisora (31-9, 22 KO) 26 października zmierzy się w Londynie z byłym mistrzem świata Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) na gali, której walką wieczoru jest finałowe starcie turnieju WBSS wagi junior średniej - Regis Prograis vs Josh Taylor. Zwycięzca starcia Chisora vs Parker może znów stanąć do walki o tytuł, a emocje stopniowo sięgają zenitu.

SZALONY ATAK DERECKA CHISORY: PIEPRZYCIE MNIE BEZ WAZELINY! >>>

- On będzie uciekał! Wiemy, jak boksuje przez całą swoją karierę, od czasów amatorskich do starć zawodowych. Ten gość nigdy nie stanie i nie podejmie otwartej walki, a kiedy przychodzi czas na duże pojedynki, nie staje na wysokości zadania. Jestem szaleńcem! On nie ma niczego, czym mógłbym się przejmować, jestem gotowy na przyjmowanie jego ciosów, by dostać się blisko. Kiedy to zrobię, on ma prze*ebane. Wkracza na mój teren, jeżeli mnie nie znokautuje, to go wykończę - mówi Chisora, który w lipcu brutalnie znokautował Artura Szpilkę.

- Chisora zawsze chce prawdziwej walki. Wiem, że wydobędzie ze mnie to, co najlepsze. Chcę go ciężko znokautować. On nie umie boksować, umie się tylko bić, a nawet w tym nie jest wcale tak dobry, jak mu się wydaje. W końcu złapię go mocnym ciosem. Wyboksuję, a potem huknę i znokautuję. Jestem gotowy, by wysłać go na emeryturę - odpowiada Nowozelandczyk, dla którego walka w Londynie będzie drugą w tym roku. W czerwcu Parker odprawił przed czasem Alexa Leapaia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 24-09-2019 17:16:21 
Polacy prawilni kibice bokserscy chcą rewanżu Dereka z najlepszym polskim bokserem Arturem 'Szpilmanem' Szpilką! Pierwsza potyczka zakończyła się kontrowersyjnie i należałoby rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości co do jej wyniku organizując właśnie rewanż. W imieniu prawdziwych, wyklętych, wojowników stadionowych nawołuję by bojkotować oglądanie na streamach relacji z walk z Wielkiej Brytanii dopóki nasz prawilny brat i idol nie będzie miał zagwarantowanego starcia rewanżowego. Kto jest przeciw, ten z policji!
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 24-09-2019 17:57:08 
Autor komentarza: Callisto
Polacy prawilni kibice bokserscy chcą rewanżu Dereka z najlepszym polskim bokserem Arturem 'Szpilmanem' Szpilką! Pierwsza potyczka zakończyła się kontrowersyjnie i należałoby rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości co do jej wyniku organizując właśnie rewanż.

A skąd czerpiesz takie info?? Pomimo tego, że jestem gejem to jestem bardzo prawilny (tak uważam). Ale nie chcę żadnego rewanżu Szpilki z Chisorą! Tzn tak, taki rewanż może być, zobaczę, ale nie wierzę w Szpilmana w takim rewanżu. Oni są w innym miejscu. Chisora, choć wiekowy, jest pierwszej 20-tce HW i niech z tego korzysta. A Szpilka ... No cóż. Jest w Polsce w TOPce, bez podziału na kat. wag. i zawsze będzie.
Niech chłopak zarabia, ani mnie to grzeje ani ziębi. Taki Najman, tylko o dwie klasy lepszy sportowo.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-09-2019 17:59:56 
Chisora już chyba za dużo przyjął na łeb, na Face To Face powiedział że zaliczyć knockdown i przegrać walkę na punkty to jak poddać się a zaliczając mocne KO to jak walczyć do samego końca dlatego walka z Whytem wyszła mu lepiej niż Parkerowi.
Poza tym, mimo tego że Parker wygrał z dzisiejszym zunifikowanym mistrzem świata a Chisora przegrał z dwoma mistrzami Europy to i tak twierdzi że jest faworytem tego starcia.
Trochę zadziwia mnie jego rozumowanie, ale ok, świr to świr. Stawiam na Parkera, Parker to nie Szpilek i te zamachowe cepy Chisory będzie połykał jak pelikan szproty.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 24-09-2019 20:28:47 
Dereck juz nie ma nog,zeby byl w stanie dopasc Parkera
Parker zas nie ma ciosu,zeby ubic Del Boya.To bedzie 12 rund ciekawej,przynajmniej w poczatkowych rundach walki
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 24-09-2019 22:12:48 
Callisto jest ciota z KO. Te same plugawe metody działania.
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 24-09-2019 22:17:20 
Siemion

Callisto nie może przeżyć że Szpilka wyszedł na ludzi i to go boli. Chłopak nie ma tyle talentu do boksu ale jednak dał radę wyrwać się z bagna i mimo że miał perypetie to jednak może być przykładem na to że da się.
Hejtuje gościa ale jakby go zobaczył na żywo to by łeb spuścił na dół aż by mu trądzik wystrzelił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.