CALEB PLANT vs VINCENT FEIGENBUTZ NA GALI PBC?

Jak donoszą niemieckie media, pod koniec tego roku lub na początku przyszłego na gali Premier Boxing Champions w USA zobaczymy walkę mistrza świata IBF wagi super średniej Caleba Planta (19-0, 11 KO) z Niemcem Vincentem Feigenbutzem (31-2, 28 KO). Feigenbutz uzyskał status obowiązkowego pretendenta do tytułu.

WOJNA ŚWIATÓW: DOKTOR FINANSÓW KONTRA CHŁOPAK Z BIAŁEGO GETTA >>>

Przypomnijmy, że 27-letni Plant zdobył tytuł w w styczniu tego roku, wygrywając na punkty w bardzo dobrym stylu z Jose Uzcateguim. Pierwsza obrona pasa miała miejsce w lipcu - ofiarą Planta (nokaut w trzeciej rundzie) padł wtedy przeciętny Mike Lee.

CALEB PLANT SZYBKO ODPRAWIŁ MIKE'A LEE >>>

24-letni Feingebutz również walczył w tym roku stoczył dwukrotnie. Najpierw odprawił przed czasem Przemysława Opalacha (W 2013 i 2014 roku w ten sam sposób poradził sobie z dwoma innymi Polakami, kolejno z Maciejem Miszkiniem i Andrzejem Sołdrą), a następnie pełnego dystansu nie wytrwał w sierpniu z niemieckim osiłkiem Cesar Nunez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 24-09-2019 00:06:16 
No to Sauerland dopchał swojego pupilka,któremu sędziowie już dupe ratowali do walki o MŚ.Plant go zgwałci w tym ringu.Feigenbutza to bym chętnie z Parzeczewskim zobaczył.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.