DUBOIS: JESTEM TERAZ W STANIE POKONAĆ FURY'EGO

Daniel Dubois (12-0, 11 KO) w walce z Nathanem Gormanem udowodnił, że jest absolutnie czołowym prospektem wagi ciężkiej. W sobotę potężnego Brytyjczyka sprawdzi Ebenezer Tetteh (19-0, 16 KO), ale ma on być tylko kolejnym przystankiem na drodze rozpędzonego "Dynamite'a".

Dubois tymczasem oznajmił, że czuje się na siłach, by już teraz pokonać Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO).

- Walka z Wallinem była krwawa, trudna dla Fury'ego. Przeszedł jednak przez to i podobał mi się. Fury może być zadowolony. Ma świetną umowę z amerykańską telewizją, jego spuścizna jest już zapieczętowana, a do tego może jeszcze zarobić dużo pieniędzy - zauważa Dubois.

- Trudno jest uszeregować czołówkę wagi ciężkiej. Każdego dnia jest inaczej. Joshua miał prawo uważać się za numer jeden do walki z Ruizem. Wszystko zmienia się za szybko, by mówić o numerze jeden. Jestem teraz w stanie pokonać Fury'ego. Jestem w 100% pewny swoich umiejętności. Pokonam każdego, kto wejdzie ze mną do ringu - powiedział 22-latek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-09-2019 11:47:50 
Fury zbiera coraz więcej na michę. Nawet z Pianetą dał sie trafiać, nie mówiąc o ostatniej walce gdzie zebrał sporo na ryj. Dubouis choć agresywny i silny przegrałby z Furym prawdopodobnie przez brak doświadczenia. Natomiast Wilder który już wie o co chodzi w tym sporcie, Fury'ego tym razem skończy..
 Autor komentarza: leon84
Data: 23-09-2019 12:19:27 
Wszystko zależy od dyspozycji dnia.Jakby Fjury dał taka walke jak z Wallinem,to Dubois by wygrał,bo ma czym przyłozyc i jest silny fizycznie.Jak zawalczy jak z Klitscko,to Dubiosa może jakś szczesliwy cios uratować.Zobaczymy w jakiej dyspozycji Fjury wyjdzie do Wildera.Jeśli do tej walki dojdzie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-09-2019 16:54:18 
Fury żeby zmęczyć Wallina wieszał się na nim i przyciskał do lin, ciekawe jakby to przepychanie wyglądało z Duboisem? Przed walką Mayweathera z Rudym, też myślałem że agresja i ilość zadawanych kombinacji będzie kluczem na wygranie walki a okazało się że May ośmieszył Rudego.
Dubois jest silny jak tur, mocno bije, ale walkę z Furym przegrałby przez brak doświadczenia, do 10-tej rundy nie miałby siły biegać za Furym i prawdopodobnie zawaliłby się pod własnym ciężarem, coś a'la Kovaliov vs Yarde.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-09-2019 18:37:28 
"Joshua miał prawo uważać się za numer jeden do walki z Ruizem" - to faktycznie oceny Duboisa sa "trzezwe" hehe Krolem jest TF, jedynym dla niego zagrozeniem DW. Ruiz jest tylko niespodzianka, ale obaj w/w panowie niszcza Ruiza. Dubois? Niech dolaczy do tego grona mocarzy, ale to jeszcze kawalek drogi przed nim. Sa rozne Chisory, Breazeale, Whyte, Millery, Briggsy, moze najpierw sie z ta poprzeczka zmierzy?;)
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 23-09-2019 19:09:24 
Dubois to utalentowany zawodnik. Myślę, że za 2 - 3 lata będzie na szczycie wagi ciężkiej. DDD ma trochę wad tj. nie ma najszybszych rąk, nie potrafi walczyć na wstecznym, ale ma dobrze opanowane podstawy, bardzo dobry lewy prosty i siłę rąk.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.