Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-20

 


SPENCE JR vs PORTER: TRENINGI OTWARTE OBU CZEMPIONÓW (WIDEO)

To z pewnością jedna z najważniejszych walk tego roku: mistrz IBF wagi półśredniej, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) zmierzy się już za osiem dni (28 września) w Los Angeles z mistrzem WBC, Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO). Dziś mogliśmy oglądać treningi otwarte obu czempionów - Spence Jr jest dużym faworytem bukmacherów, ale Porter imponuje podejściem do tej konfrontacji i wydaje się zmotywowany bardziej niż kiedykolwiek. Na kogo stawiacie?


MALIGNAGGI DO McGREGORA: WALCZMY W BOKSIE LUB NA GOŁE PIĘŚCI

Paulie Malignaggi (36-8, 7 KO) nie poddaje się i nadal od czasu do czasu rzuca wyzwanie Conorowi McGregorowi (0-1), z którym ma na pieńku od pamiętnych sparingów z Irlandczykiem, który szykował się wtedy do walki z Floydem Mayweatherem. Tym razem 'Magic Man' proponuje walkę w boksie lub na gołe pięści, a wypłatę za pojedynek miałby otrzymać tylko zwycięzca.
LEGENDA ALEKSANDRA USYKA DZIAŁA NA AMERYKANÓW

Już 12 października w Chicago dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych zawodników na świecie bez podziału na kategorie - niedawnego króla wagi cruiser Aleksandra Usyka (16-0, 12 KO) - w wadze ciężkiej. Żywa legenda ma swój oddźwięk także za Oceanem: na galę, której główną atrakcją jest walka ukraińskiego wirtuoza z kapitalnym swego czasu kickbokserem Tyrone'em Spongiem (14-0, 13 KO), sprzedano już prawie wszystkie bilety.


POZNALIŚMY FINALISTÓW MISTRZOSTW ŚWIATA W JEKATERYNBURGU

Za nami półfinały mistrzostw świata seniorów w Jekaterynburgu. W jutrzejszych finałach wielkiego turnieju wystąpi czterech Uzbeków, trzech Rosjan, dwóch Kubańczyków, dwóch Kazachów, jeden Filipińczyk, jeden Hindus, jeden Ekwadorczyk, jeden Anglik i jeden Amerykanin. Największą sensacją jest porażka czterokrotnego mistrza świata - Kubańczyka Julio La Cruza (81 kg).