SZEREMETA BLISKI DEBIUTU W USA, ZWIĄŻE SIĘ Z MATCHROOM BOXING?

Kamil Szeremeta (20-0, 4 KO) może niebawem rozpocząć amerykański rozdział w swojej karierze. Polak jest coraz bliżej debiutu na ringu w Stanach Zjednoczonych. Ponadto współpromotorem pięściarza z Białegostoku może zostać Eddie Hearn, choć oficjalnego porozumienia jeszcze nie osiągnięto.

- Wydaje się, że jesteśmy bardzo blisko porozumienia z grupą Matchroom. Kamil może zadebiutować na ringu amerykańskim na początku października - mówił Andrzej Wasilewski dla "Ring TVP Sport".

Wygląda więc na to, że 29-latek nie będzie więcej bronił pasa EBU wagi średniej i wyruszy za wielką wodę w poszukiwaniu wyzwań i większych pieniędzy. Jeśli chodzi o październikowe daty DAZN, to w oczy rzuca się przede wszystkim gala Gołowkin - Derewianczenko, która odbędzie się już 5 października.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-09-2019 10:49:34 
No tak, tylko jeżeli ma walczyć z jakimś czarnoskórym zawodnikiem, to może kilka sparingów w USA.
Co by później nie było deklasacji, bo nie miał styczności z takim boksem.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 20-09-2019 11:07:34 
No nareszcie coś się poważnego zaczyna dziać. Ile można obijać kelnerów.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-09-2019 13:14:14 
To nie hejt, ale ten chłopak jest co najwyżej przeciętny i z takimi też może walczyć za wielką wodą. W sumie kilku journeymanów rozbije i już będzie podstawa promocji żeby sprzedać rekord z GGG albo Rudym. Wiadomo że daleko już nie zajedzie i pora wyciągać profity z inwestycji.
 Autor komentarza: khorne
Data: 20-09-2019 14:24:52 
problemem nawet nie jest przeciętność - nie każdy może być mistrzem świata, lecz jego styl walki, którego nie da się oglądać.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 20-09-2019 15:37:01 
Mnie zastanawia dlaczego zdecydowana większość polskich bokserów to waciaki. Gdzie te polskie słynne pierdolniecie :) ? Gołota miał dobry cios, Adamek w niższych wagach, Diablo i długo nic. Obecnie Głowacki potrafi przyłożyć, ale też bez rewelacji. Reszta to wata.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-09-2019 19:28:45 
MrAdam

Cieślak tez potrafi jebnąć.. Szkoda że bardzo często nieprzepisowo..
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 20-09-2019 19:36:06 
O nim zapomniałem.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 20-09-2019 20:03:02 
Żeby dobrze przyłożyć to też trzeba fajnie te ciosy dokręcać z biodra, a jak ogląda się walki naszych zawodników to próżno tam szukać fajnie dokręcanych ciosów, Sulęcki właściwie robi to przyzwoicie i Fonfara fajnie tez dokrecal, ale jezeli chodzi o Suleckiego to ostatnio nie miał nawet szansy trafić takim ciosem Andrade..
Co do Szeremety to może będzie przedwczesny prezent na święta i weryfikacja tego chłopaka. Naprawde chapeau bas za wychodzenie do ringu i w ogóle, ale ten gościu od walki z Jackiewiczem stoi w miejscu i jego najlepszym zawodnikiem na rozkladzie jest wlasnie Jackiewicz, ktory teraz sobie stoczy trzy walki jednego wieczoru.. Od 4 lata praktycznie zero progressu jezeli chodzi o rywali, do czasu nokaut na Diazie to też obrywał.. Przecież Szeremeta juz by zostal zweryfikowany z takim Murrayem, Monroe, Culcayem albo Rosado.. Ja się pytam po co mu te wyjazdowe walki z jakimis ogorkami z setnych miejsc na boxrecu? Co takie cos daje? To lepiej juz jechac do czolowki na sparingi.. tragedia.
A można było inwestować w Kamila Łaszczyka.. teraz to już i on jest skończony w boksie i smiesznie jak Farmer, ktorego pokonal dzierzy sobie pas mistrza swiata i juz go cztery razy bronił. Nie da się wrócić do boksu po tak długich przerwach, będzie sobie wracał raz do roku z jakimś leszczem i tak i tak się nie doczeka zadnego wyzwania, a jezeli sie doczeka to polegnie, bo najlepszy czas ma juz za sobą.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 20-09-2019 23:52:23 
MrAdam
jeszcze
Paweł Stępień czasem potrafi przycelować,
Waszka potrafi-tylko jest tak wolny że łatwo tego uniknąć
Kownacki może pchane, ale mocne
Różański wali mocno
Parzęczewski z obu rąk ubija
Talarek zza gardy mocne sierpy
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 21-09-2019 00:19:32 
Potrafią ... chyba Słowaków, Feketow i innych Ciproszwilich na deski wysłać. Kownacki to kumulacja ciosów, wach nie mógł skończyć Szpilki. Może Arab bije mocno, ale to się okaże jak będzie miał mocnego przeciwnika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.