PYTANIA ANDRE WARDA PRZED WALKĄ CANELO vs KOWALIOW

Dawny pogromca obecnego mistrza świata WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa (34-3-1, 29 KO), Andre Ward stawia ciekawe pytania przed walką Rosjanina z najlepiej zarabiającym w tej chwili bokserem na świecie - Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO). Do wielkiej walki Alvarez vs Kowaliow dojdzie 2 listopada w Las Vegas.

CIEKAWE USTALENIA WALKI KOWALIOW vs ALVAREZ >>>

- Nie wiem jeszcze, jak będzie przebiegał ten pojedynek. Jest wiele zmiennych, które muszę lepiej poznać. Jak ciężki będzie Canelo? Czy nie wejdzie do ringu zbyt ciężki w obawie przed rozmiarem Kowaliowa? Czy może chce pozostać stosunkowo lekkim, by zachować szybkość? W jakim stanie jest kolano, z którym Canelo miał problemy? Coś o tym wiem. Warto również zapytać, ile jeszcze do zaoferowania ma Kowaliow. Jak Canelo będzie znajdował swój dystans w pierwszej połowie walki? Jeżeli pojedynek przekroczy szóstą rundę, skłaniam się ku Canelo. Nie chcę być pierwszą osobą, która rzuca proroctwami. Lubię typować raz a dobrze, po długiej analizie i zdobyciu wiedzy. W dniu walki będę wiedział, kto wygra - powiedział Ward.

Przypomnijmy, że Amerykanin pokonał Kowaliowa dwukrotnie - najpierw wygrał jednogłośnie na punkty po bardzo trudnej i wyrównanej walce w listopadzie 2016 roku, a pół roku później zwyciężył przed czasem w rewanżu. Obie walki do dziś budzą wiele kontrowersji i dyskusji wśród kibiców i ludzi boksu. Ward zakończył po konfrontacjach z Rosjaninem zawodową karierę. Nigdy nie został pokonany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-09-2019 19:26:57 
w dniu walki po walce czy przd walka ? xD faktycznie znakow zapytania jest mnostwo. Ja wielokrotnie pisalem na forum, że skłaniam się ku ruskiemu. Warunki fizyczne, jab i i pierdolnięcię zrobią swoje. Nie pomogą tutaj wielkie umięjtności Canelo oraz sędziowie. Oczywiście mogę się mylić. Po prostu nie wydaje mi się żeby 175LBS / 173cmn Canelo dal rade dotrzec do 185LBS/183cm ruskiego, ktory nie jest palcem robiony i dysponuje znakomitym jabem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-09-2019 20:11:21 
W Fieldinga wchodził jak w masło i walił po dołach aż ten padł. Inna klasa wiem, ale Rudy wie jak to robić, wygra bo Koval to już nie ten sam gracz.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-09-2019 20:12:06 
Kontrakt zadecyduje kto wygra...
Jak?

Wystarczy, że pojawi się zapis iż w razie wygranej Canelo to Kowaliow może liczyć na rewanż za który zgarnie 20mln dolarów...
W przypadku gdy to Kowaliow pokona Canelo rewanżu nie będzie...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-09-2019 20:28:32 
@teanshin
Rudy wie jak to robic ale z Fieldingiem, gdzie Rzym a gdzie Krym. I kto wchodzil tak w Kovalowa jak Canelo w Fieldienga. Abstrahując od formy to nawet dużo większy, silniejszy i lepiej wyszkolony oraz częstą bazujący na inside fight, Ward nie dominował. Doceniam Twoje analizy ale wg mnie wszystko wskazuje na upset.

@Clevland
Imho w razie wygranej Kowalowa pójdzie propaganda, że Canelo jest jednak za maly i nie potrzebnie się pchał do lhw, wróci do mw, m. in. po to żeby nie przepłacać Sergieja majac swiadomosc drugiej porazki, ew. za 2-3 lata jak tamten bedzie dziadem to sciagnie go do swm za kase, ktorej kowalow nigdzie indziej nie dostanie i na tym etapie nie bedzie nawet na nia zaslugiwal
 Autor komentarza: Champion20
Data: 16-09-2019 20:33:37 
walkę ZDECYDOWANIE wygra Canelo Alvarez i mówię wam to Ja champion największy ekspert na orgu:) Kowaliow jest wiekszy ale do wyboksowania co pokazał sam Ward. Rozmiar Kowaliowa nie bedzie miał tu znaczenia
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-09-2019 20:44:38 
Autor komentarza: marcinm
Widzę że stawiasz warunki fizyczne ponad umiejętności. Jak dla mnie Rudy jest lepszy pięściarsko pod każdym względem dlatego wygra, już nie długo się dowiemy.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 16-09-2019 21:01:07 
Kategorycznie nie wolno odbierać szans Siergiejovi. Dziwię się, że ludzie posiłkują się zwycięstwem Ward'a, aby stawiać Canelo w roli zdecydowanego faworyta. Chciałbym zauważyć, że Andre wygrał dzięki "brudnej" walce. "Cynamon" w ten sposób nie walczy, zresztą i tak by mu to nic nie dało, bo "Krusher" jest większy i silniejszy. Jak dla mnie, jeśli Rosjanin się dobrze przygotuje z odpowiednim nastawieniem, to będzie 50 na 50.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 16-09-2019 21:11:47 
@teanshin
uważam, że kowalow jest niedoceniany i oceniany przez pryzmat "kruszenia" zawodnikow oraz slabej wątroby :D imho Ruski jest bardzo dobrze wyszkolony i nawet jezeli odstaje pod tym wzgledem Meksykowi to calosciowo tanio dupy nie sprzeda :D Nie mam tutaj murowanego faworyta, ale kręci mnie w nosie że Ruski to wygra (być może nie na kartach). Jeżeli się mylę to jako pierwszy przypomnę nasz dyskurs przyznając się do tego, że źle oszacowałem szanse obydwu zawodników.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-09-2019 22:41:05 
Akurat Kowal ma lepszy jab i potrafi nim kontrolować walkę, nawet jak nie trafia dużo mocnych ciosów. Jak będzie jabem ustawiał Canelo, to nie zgarnie na korpus za dużo, a będzie się też otwierać miejsce na kończące ciosy z prawej ręki. Nie wykluczam scenariusza, gdzie Canelo zacznie w pewnym momencie walczyć bardzo defensywnie odczuwając ciosy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.