TETTEH OSTRZEGA DUBOIS: DOKOŃCZĘ TO, CO ZACZĄŁ LARTEY

Ebenezer Tetteh (19-0, 16 KO) z Ghany stanie 27 września na drodze rozpędzonego, bardzo mocnego Daniela Dubois (12-0, 11 KO). Na co liczy skazywany na porażkę 31 latek? Na to, że Brytyjczyk zwyczajnie go zlekceważy przed tym pojedynkiem i zostanie za to ukarany.

- Jadę do Anglii by wziąć rewanż za mojego rodaka, Richarda Larteya. Richard dał Dubois piekielnie trudną walkę. Dokończę to, co on zaczął - powiedział Tetteh.

- Dubois już mówił o walkach z Price'em i Chisorą. Zdecydowanie zapomniał o mnie. Przypomina mi to sytuację, kiedy Joshua przed walką z Ruizem myślał o starciach z Wilderem i Furym. Został ukarany za zlekceważenie rywala. To będzie moja kara dla Dubois - zakończył bokser z Afryki.

Stawką walki Dubois - Lartey będzie wakujący pas Commonwealth wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 16-09-2019 14:36:35 
Podoba mi sie jak jest prowadzona kakiera Dubois
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-09-2019 16:34:44 
A mi się podoba że Ghańczyk przyjeżdża wygrać, przynajmniej tak twierdzi. Lartey też się mocno stawiał i nawet szedł w wymiany, niestety mocno też na tym ucierpiał.
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-09-2019 18:02:35 
Mi natomiast do gustu przypadł Antoni Dzoszua taki nie za ładny, nie za brzydki, fajny murzynek do tego dobrze zbudowany. Wspaniałym dodatkiem do obrazu wyżej wymienionego Pana jest wspaniały piękny Edi stojący stojący tuż za nim w blasku fleszy. Ahh się rozmarzylem, mój kolega u dołu jest w tym momencie jak idealna pizza wg Madzi Gessler " stoi, nie opada"

Co do Dubois to jest równie przereklamowany jak Hrgović, nie widzę w tych chloptasiach materiału na mistrza
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-09-2019 19:18:27 
up
Mylisz się, Dubois jest jeszcze surowy, ale ma ringową agresję co jest ważnym aspektem u prospekta. Sporo czasu i walk przed nim, na szczyt dojdzie zobaczysz.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 16-09-2019 21:42:10 
też mi się wydaje, że Dubois sięgnie po pasy. Ten zawodnik jak na swój wiek dużo potrafi, ma opanowane solidnie podstawy, ale trzeba przyznać, że jego ręce nie należą do najszybszych, a ten element boksu trudno poprawić. Mimo wszystko trudno znaleźć w HW zawodnika kompletnego i dlatego Dubois jest wg mnie skazany na sukces. Myślę, że za 2 - 3 lata Dubois będzie w ścisłej czołówce i raczej długo tam zostanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.