Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-14

 


MEDŻIDOW NA DESKACH W SWOIM DEBIUCIE

Magomedrasul Medżidow (1-0, 1 KO) jest już po swoim debiucie na zawodowych ringach. Wprawdzie wygrał Edem Fountainem (12-7, 5 KO) podczas gali Matchroom Boxing w Nowym Jorku, ale nieoczekiwanie w drugiej rundzie zaliczył... deski. Szybko jednak wrócił do siebie i ostatecznie walkę zakończył w odsłonie czwartej. Pięściarz z Azerbejdżanu może być świetnym dodatkiem do obecnej wagi ciężkiej, jednak nokdaun w debiucie to spora plama.


MATEUSZ RZADKOSZ KOŃCZY KARIERĘ

Pięściarz grupy Tymex Boxing Promotions Mateusz Rzadkosz zakończył karierę w boksie zawodowym. Informację potwierdził sam zawodnik. - Wielka przygoda, dziesiątki wspomnień. Wszystkim bardzo dziękuję - napisał na swoim profilu na Facebooku Rzadkosz, który na zawodowstwo przeszedł w 2015 roku podpisując kontrakt promotorski z Mariuszem Grabowskim.


NA ŻYWO: GALA FINAŁOWA XIV MMŚ 2019

Czekaliśmy na to tydzień, aby najlepsze zawodniczki zawalczyły na dzisiejszej gali finałowej. Zapraszamy do bezpośredniej relacji, która swoim komentarzem ubarwi redaktor sportowy Aleksander Hutyra, obecnie już nie walczy, ale jest aktywny jako sędzia i relacjonuje dla Was najważniejsze wydarzenia. Zestawienie i wyniki w rozwinięciu.
SASZA SIDORENKO: CHCĘ SZYBKO ODZYSKAĆ PAS MISTRZYNI EUROPY

Aleksandra 'Sasza' Sidorenko (7-0, 1 KO) zrobiła sobie dwuletnią przerwę od boksu związaną z macierzyństwem. Utraciła w tym czasie tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej, ale w niedalekiej przyszłości zamierza pas EBU odzyskać. Póki co w powrotnej walce 19 października spotka się z Mayrą Alejandrą Gomez (18-9, 4 KO). I właśnie o najbliższym starcie, długiej przerwie i powrocie do boksu porozmawialiśmy z Saszą. Zapraszamy.

CANELO DO RODAKÓW: IDĘ PO MISTRZOSTWO W CZWARTEJ KATEGORII!

Stało się to, o czym mówiło się już od jakiegoś czasu. Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO) spróbuje zdobyć tytuł w czwartej kategorii wagowej w boksie zawodowym. Naprzeciw Meksykanina 2 listopada podczas gali DAZN stanie Siergiej Kowaliow (34-3-1, 29 KO). Canelo rozpoczął promocję walki informując meksykańską społeczność na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.