Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-12

 FURY: NIGDY NIKOGO NIE LEKCEWAŻĘ

- Nie ma mowy o lekceważeniu Wallina. Każdemu rywalowi okazuję szacunek i nawet jeśli mierzę się z kimś, kto przegrał ostatnie dwadzieścia walk, traktuję go tak, jak gdyby wygrał ostatnie dwadzieścia przez nokaut - mówi na kilkadziesiąt godzin przed starciem z Otto Wallinem (20-0, 13 KO) faworyzowany Tyson Fury (28-0-1, 20 KO).


ŁOMACZENKO JEDNAK POCZEKA NA LOPEZA BĄDŹ COMMEYA

Po wygranej Wasyla Łomaczenki (14-1, 10 KO) nad Luke'em Campbellem promujący Ukraińca Bob Arum zapowiedział, że jego pupil wróci prawdopodobnie jeszcze w grudniu. Ale teraz z obozu pięściarza poszedł przekaz, że lider rankingów P4P poczeka na zwycięzcę starcia Teofimo Lopeza (14-0, 11 KO) z Richardem Commeyem (29-2, 26 KO).


NA ŻYWO: IV SESJA XIV MMŚ

Minęliśmy właśnie półmetek Międzynarodowych Mistrzostw Śląska i hala 'Jasna 31' przyjmuje coraz większe dawki emocji jakie dają nam zawodniczki,a dotłaczając do tego kibiców - robi się naprawdę gorąco. Zestawienie walk w rozwinięciu.BENEFIS MARIANA KASPRZYKA - ZAPOWIEDŹ

22 września zapraszamy do Bielska, gdzie odbędzie się uroczysta, bo urodzinowa gala bokserska uznanego i cenionego w świecie zawodnika, zdobywcy pięściarskiego Olimpu, Mistrza Mariana Kasprzyka. Na walki każdy może przyjechać, ale kibic pięściarstwa wręcz ma obowiązek stawić się tego dnia w hali przy ulicy Widok 12. Zapraszamy.
TRENER JOSHUY O WALCE Z RUIZEM: TO BYŁA KOSZMARNA SYTUACJA

Trener Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), Rob McCracken, przyznał w rozmowie z brytyjskimi mediami, że jego podopieczny po pierwszych deskach w walce z Andym Ruizem (33-1, 22 KO) był na tyle oszołomiony, że nie zregenerował się już do końca pojedynku. Trener wyjawił też, że była to dla niego bardzo trudna sytuacja, by zezwolić Brytyjczykowi na wychodzenie do kolejnych rund.