RUIZ JR ATAKUJE FURY'EGO PRZED WALKĄ W LAS VEGAS

W sobotę Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) walczy w Las Vegas z Otto Wallinem (20-0, 13 KO) na dzień przed Meksykańskim Świętem Niepodległości, więc występ Brytyjczyka będą oglądały rzesze Meksykanów, które jak co roku przylatują do stolicy hazardu. Fury paradował w tym tygodniu z meksykańską flagą w tradycyjnej masce lucha libre, co nie spodobało się pierwszemu meksykańskiemu mistrzowi świata wagi ciężkiej, Andy'emu Ruizowi Juniorowi (33-1, 22 KO).

FURY: JOSHUĘ ZNOKAUTOWAŁ MAŁY GRUBAS >>>

- Tyson Fury pieprzy głupoty. ''Reprezentuje'' Meksyk... Nie jest nawet Meksykaninem, jest pieprzonym Brytyjczykiem, o co tutaj ku*wa chodzi? Reprezentuj swój kraj Fury, trzymaj się swojego pasa, nie wchodź na nasz teren. Nie powinieneś reprezentować kraju, z którym nie masz nic wspólnego - powiedział Meksykanin, który 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej będzie bronił pasów IBF, WBA i WBO w rewanżowym starciu z Anthonym Joshuą.

- Ruiz? Załatwiłbym go problemu. On chce rozpętać w ringu wojnę, a ja punktowałbym go całą noc lewym prostym. No ale ja jestem mistrzem linearnym, a nie jakimś tam kulturystą ze szklaną szczęką - mówił jakiś czas temu Fury, podkreślając również w innych wywiadach swoją wyższość nad Meksykaninem, o której ''Król Cyganów'' jest oczywiście święcie przekonany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-09-2019 20:07:00 
Po co ta napinka Ruiza? Przecież Cyganowi chodzi tylko o rozgłos. Flagi nie podeptał także nie ma się co ciskać.
 Autor komentarza: janek1
Data: 11-09-2019 20:28:14 
Ruiz chyba prosi się po porządny oklep od Furego.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 11-09-2019 20:35:40 
Wszyscy chcą się podpiąć pod Mrksykanskich kibiców
Wcześniej Floyd,teraz linearny
Wcale się nie zdziwię jak na ważeniu Fury wyskoczy w sombrero,majtkach z flaga Meksyku,a w ręku będzie trzymał wypasionego buritosa
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 11-09-2019 20:37:38 
\W swoim kraju to Fury nie miał szans zostać wielką gwiazdą nr 1 więc uciekł szukać szczęścia gdzie indziej.
Musi się facet nagimnastykować by zwrócić uwagę kibiców i zyskać ich sympatie więc próbuje różnych sposobów. W ringu często wieje nudą, walki głównie z śmieszną opozycją- czymś trzeba nadrabiać by być na tapecie.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 12-09-2019 05:28:05 
Machanie obcą flagą na treningu medialnym jest dość słabe. W zasadzie jest to dziwne. No bo ani jej nie zbrukał ani nie opluł. No ale to tak jakby Głowacki był showmanem i na treningu paradowałby z flagę Angielską - przygotowując sie do walki z Usykiem... On już chyba nie wie jak zwrócić na siebie uwagę. Niech macha białą z niebieską gwiazdą Dawida.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 12-09-2019 08:53:22 
Znając talent wokalny Fury'ego to będzie jakieś desperado odjaniepawlał na ważeniu xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.