HEARN: ZAINTERESOWANIE FURYM MALEJE

Promotor Eddie Hearn nadal kręci nosem nad walką Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO) z Otto Wallinem (20-0, 13 KO). Pojedynek ten odbędzie się już w sobotę w Las Vegas. Szef Matchroom uważa, że zainteresowanie walkami Fury'ego spada ze względu na marną jakość jego rywali.

WIDEO: TYSON FURY I OTTO WALLIN NA TRENINGU MEDIALNYM>>>

- Fury ma łatwe walki, którymi nikt się nie interesuje. Miał być najlepszym ciężkim na świecie? O jego walce nikt nie mówi. Zainteresowanie Furym maleje. Od walki z Wilderem minął prawie rok. I co się stało od tamtej pory? Nic. Fury jest gotowy na każdego, ale toczy walki, których nie może przegrać. Jego nazwisko na tym traci, a jego głód również może się zmniejszać - stwierdził Hearn.

Jeżeli Fury wygra w sobotę, to wedle planu ma w lutym 2020 roku zmierzyć się z Deontayem Wilderem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 11-09-2019 11:49:08 
No i ma rację. Jak tak dalej pójdzie to Zimnoch zawalczy z Furym.
 Autor komentarza: astarte
Data: 11-09-2019 12:50:27 
problem w tym, ze jego walki sa nudne jak flaki z olejem.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 11-09-2019 13:06:44 
Faktycznie jak na zawodnika który wypunktował Klitschke i Wildera to nie są zawodnicy którzy stanowią wyzwanie. Najzabawniejsze jest to, że Wallin w gruncie rzeczy może coś realnie podziałać. W końcu to wysoki, nieźle wyszkolony zawodnik. Stety bądź niestety przez małą świadomość kibiców, jeżeli Furemu zdarzy się wyłapać parę razy, ewentualnie gdzieś wylądować na deskach to w świat pójdzie opinia, że chujowo się przygotowuje i nie trzyma formy. Ewentualnie znowu pojawią się genialne porównania typu "Jak Pianeta trafiał, to i Wilder będzie" :)
 Autor komentarza: ALiBudda
Data: 11-09-2019 13:15:26 
Można silić się na jakieś wyszukane argumenty itp. ale mówiąc wprost bez ogródek... ta walka ma takie samo znaczenie co zeszłoroczny śnieg. Kompletnie niepotrzebna, kompletnie bez historii, kompletnie nijaka... Piękny Eddie ma tu (o zgrozo) 100% racji. Pytanie zatem, dlaczego po Wilderze i tych wielkich zapowiedziach, wyciągani są na światło dzienne tacy przeciwnicy? Przecież kokosów na takich walkach raczej nie zarobi...
 Autor komentarza: iron4
Data: 11-09-2019 14:20:18 
Bo Fury to jest celebryta a nie bokser.Dokładnie tak samo postępował po przejściu do HW Haye. Ustawka z Sauerlandem na Wałujewa, jedna kasowa walka z Kliczko a w międzyczasie same bumy oraz robienie szumu jaki to z niego wybitny ciężki.Im dłużej interesuję się tym sportem tym bardziej się upewniam że to Wilder jest tym który naprawdę chce walczyć z najlepszym.
A Fury nie będzie walczyć ani z Joshua ani z Wilderem . Podejrzewam że liczy na wygraną Ruiza w rewanżu i w jego stronę będzie szedł bo stylowo meksykanin bardzo by mu pasował.
 Autor komentarza: khorne
Data: 11-09-2019 15:04:34 
" Wilder jest tym który naprawdę chce walczyć z najlepszym" - no tak, szkoda tylko, że przez całą karierę zawalczył z dwoma klasowymi rywalami. Jeden prawie go znokautował, drugi ośmieszył.
A jak przyszło do kolejnej weryfikacji to okazało się, że 100mln$ to jednak za mało ;)
 Autor komentarza: iron4
Data: 11-09-2019 15:12:49 
khorne
Który go ośmieszył? Ten który dwa razy wstawał z desek . A te prawie to robi wielką różnicę chłopaku.Gdybyś był lepiej obeznany w realiach to byś tak nie pisał więc trochę lodu na czaszkę i może lepiej ocenisz fakty.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 11-09-2019 16:03:17 
"A Fury nie będzie walczyć ani z Joshua ani z Wilderem . Podejrzewam że liczy na wygraną Ruiza w rewanżu i w jego stronę będzie szedł bo stylowo meksykanin bardzo by mu pasował." - Nie ma w czołówce zawodnika który pasowałby Fury'emu bardziej niż Wilder.
 Autor komentarza: ceglany
Data: 11-09-2019 17:55:58 
@iron4, skoro Wilder chce z każdym walczyć to dlaczego ma tylko dwa dobre nazwiska na rozkładzie. 100 letni Ortiz prawie go ubil -sędziowie pomogli przetrwać Wilderowi. Z Furym który byl po 3 letnim melanżu przegrał, każdy to widział - wygrał 3 rundy.
Dlaczego Wilder nigdy nie dążył do unifikacji? Przecież był Parker z pasem, Kliczko to samo...
Dlaczego odrzucił 100mln za walkę z AJ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.