JOYCE DO MILLERA: PODPISZ UMOWĘ I BĄDŹ CZYSTY!

Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) i Joe Joyce (10-0, 9 KO) kontynuują walkę na słowa. Okaże się, czy wymiana ciosów w mediach społecznościowych znajdzie swoją kontynuację między linami. Dwaj niepokonani "ciężcy" obrzucają się błotem od pewnego czasu, zapewniając o gotowości do walki.

JARRELL MILLER NEGOCJUJE Z ARUMEM - NA HORYZONCIE WALKA Z FURYM >>>

- To będzie wielka przyjemność, by zamknąć gębę Jarrellowi Millerowi. Zrobię to w imieniu wszystkich uprawiających sport. Podpisz umowę i bądź czysty. "Juggernaut" będzie gotowy! On mówi, że potrzebuje rozgrzewki? Cała jego kariera to rozgrzewka - pisał Joyce, nawiązując przy okazji do dopingowej kompromitacji Amerykanina.

- To urocze, że Joyce próbuje zyskać rozgłos na nazwisku Jarrella. Robiłbym na jego miejscu to samo, to korzyść dla obu. Joe, a co powiesz na walkę z kolegą Jarrella, Dawejką? Zaprasza cię do ringu od ponad roku - skomentował Greg Cohen z obozu "Big Baby".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-09-2019 09:46:09 
Wszyscy chcą z wszystkimi walczyć, ale jak padają propozycje, to albo "walcz z Dawejką", "a ile dostanie AJ?" (Wilder), "6 mln? Dajcie mi 10!"(Ortiz), "wszyscy z czołówki byli zajęci" (Fury) itd.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-09-2019 10:23:23 
Joyce nie może pozwolić sobie na walki z Dawejkami, nie ma na to czasu o ile maży mu się starzał życia.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-09-2019 10:43:17 
Bez przesady, mógłby stoczyć walkę z Dawejko między jednym, a drugim bardziej wymagającym rywalem. Np. teraz, po Jenningsie. Nie byłoby to ujmą, na tym etapie kariery. Choć druga sprawa, że Dawejko, który nic nie osiągnął, przegrał wszystkie walki z niezłymi rywalami, jedzie teraz na fali plotek o nokaucie na AJ na sparingu.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 11-09-2019 14:48:05 
Joyce z Millerem wolnym od koksu to mogłoby być ciekawe i wyrównane starcie. Bardzo ciekaw jestem jak wyglądać będzie Miller ważący swoje 140-150 kg bez wspomagania się EPO i innymi gównami zwiększającymi wytrzymałość. Walka Joyce z Dawejką raczej bez sensu dla Joyce'a.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.