KOLEJNA WALKA MICHAŁA CIEŚLAKA 15 LISTOPADA

2019-09-10, Redakcja, Twitter

Jak poinformował szef Babilon Promotion Tomasz Babiloński, 15 listopada kolejny pojedynek stoczy jeden z najlepszych polskich zawodowców - coraz wyżej notowany w rankingach wagi cruiser Michał Cieślak (19-0, 13 KO). Szczegóły występu widowiskowo i skutecznie boksującego radomianina nie są jeszcze znane.

W czerwcu promotor proponował dla Cieślaka w internetowej sondzie czterech zawodników: Krzysztofa Włodarczyka (57-4-1, 39 KO), Thabiso Mchunu (20-5, 12 KO), Mike'a Pereza (24-3-1, 15 KO) i Kevina Lerenę (23-1, 10 KO). Tych propozycji lekceważyć nie należy, gdyż w podobny sposób Babiloński sugerował już walki Cieślaka z Olanrewaju Durodolą i Youri Kalengą, do których ostatecznie doszło.

Przypomnijmy, że swojej ostatniej walce, pod koniec maja w Pruszkowie Cieślak zdemolował w drugiej rundzie wspomnianego Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO) i zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze junior ciężkiej. Radomianin znajduje się obecnie na szóstym miejscu rankingu federacji WBC i na dziesiątym miejscu rankingu federacji WBO.

<< Powrót na stronę główną <<