GASIJEW RACZEJ NIE BĘDZIE GOTOWY NA 12 PAŹDZIERNIKA

Murat Gasijew (26-1, 19 KO) ostatnią walkę stoczył ponad rok temu, kiedy został zdeklasowany przez Oleksandra Usyka. Rosjanin po tamtej potyczce postanowił przejść do wagi ciężkiej, ale nadal nie wiemy, kiedy zadebiutuje w nowej dywizji. 25-latek stracił sporo czasu na dojście do zdrowia i nadal boryka się z pewnymi problemami.

Gasijew wyznał, że mógł wrócić na ring 12 października w Chicago, ale raczej nie będzie fizycznie gotowy na tę datę. W głównej walce tej gali Oleksandr Usyk debiutuje w wadze ciężkiej i sprawdzi możliwości Tyrone'a Sponga.

- Jest mało prawdopodobne, że wrócę w październiku. Wciąż wracam do zdrowia, wszystko będzie zależeć od mojego ciała. Dawejko zgodził się walczyć, dał zielone światło. Chcę też tej walki, choć akurat nazwisko rywala nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. Miałem kontuzję i operację barku. Po powrocie do treningu znów jednak doznałem urazu. Kontynuowanie treningów tylko pogorszyłoby sytuację - wytłumaczył Gasijew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 06-09-2019 11:34:27 
Akurat 12 października ma urodziny.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-09-2019 13:25:09 
A co się stało z przyszłym/ niedoszłym mistrzem IBF Glazkovem, czyżby kontuzja okazała się tak poważna że wyeliminowała go ze sportu na dobre?
Nie chcę nic nikomu zażucać, że sterydy itp, ale eksploatowanie organizmu ponad swoje naturalne możliwości właśnie tak może się skończyć. Jak już coś się w środku zepsuje to do tego stopnia że później ciężko jest to naprawić. Również odnosi sie to do Gassieva.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-09-2019 20:53:51 
@teanshin
Niecale 2 lata temu Glazkov oglosil, ze konczy juz z boksem przez kontuzje, ktora na dobre go wykluczyla z boksu.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-09-2019 20:55:43 
A z kolei kolejny rusek Drozd, pewnie obawial sie wpadki z dopingiem i skonczyl mozna rzec na szczycie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.