NIE ŻYJE JUSTIN THOMAS. BOKSER ZOSTAŁ ZASTRZELONY

Smutne informacje docierają do nas ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje Justin Thomas (19-5, 7 KO), w ostatnich latach tester dla młodszych i niepokonanych pięściarzy z wagi półciężkiej.

Thomas został wczoraj zastrzelony w swoim rodzinnym mieście Baton Rouge. Incydent miał miejsce we wczesnych godzinach porannych. Pięściarz zmierzał do swojego auta, a nagle w jego kierunku oddano strzały. Thomas został uznany za zmarłego wkrótce po przybyciu do szpitala.

Thomas był ważną postacią dla lokalnej społeczności. Pomagał dzieciom z biednych rodzin, pracował też z trudną młodzieżą. Śledztwo w sprawie jego zabójstwa trwa. Na teraz nieznani są sprawcy i motywy.

W ostatnich walkach Thomas dzielił ring z Alim Achmedowem, Charlesem Fosterem czy też Erickiem Moonem. "JT" 29 września obchodziłby 36. urodziny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-09-2019 16:49:29 
"Thomas był ważną postacią dla lokalnej społeczności. Pomagał dzieciom z biednych rodzin, pracował też z trudną młodzieżą..."
Zazwyczaj do takich ludzi się nie strzela, ale nie będę krytykował bo zielonego pojęcia nie mam kim jest ten człowiek. Niestety w wojnach gangów często ktoś pada ofiarą pomyłki a gangusom jest wszystko jedno do kogo strzelają.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.