PAWEŁ STĘPIEŃ BĘDZIE SPAROWAŁ Z ARTUREM BETERBIJEWEM

Jedna z największych nadziei polskiego boksu, Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) we wrześniu uda się do Kanady, gdzie będzie sparował z mistrzem świata IBF wagi półciężkiej, Arturem Beterbijewem (14-0, 14 KO). Szczecinian ma pomóc Rosjaninowi w przygotowaniach do walki w obronie tytułu.

Przypomnijmy, że 18 października w Filadelfii Beterbijew zmierzy się z mistrzem WBC Aleksandrem Gwozdykiem (17-0, 14 KO). Stępień całkiem niedawno walczył z Markiem Matyją (kontrowersyjny remis podczas lipcowej gali KnockOut Boxing Night w Rzeszowie), wydaje się być w gazie i jest głodny nowych doświadczeń, a swój talent pokazywał już w niejednej walce. Taka mieszanka powinna zapewnić Rosjaninowi wartościowe sparingi. Mistrzowska klasa Beterbijewa będzie natomiast bardzo cenną nauką dla Polaka, tym bardziej, że zapowiada rychłe ogłoszenie swojej kolejnej walki.

- Na zaproszenie Artura Beterbijewa wylatuję 16 września do Kanady. Będę tam przez trzy tygodnie sparował z nim i pomagał w przygotowaniach do najbliższej walki z Aleksandrem Gwozdykiem. To dla mnie duże doświadczenie, a przy okazji obóz przygotowawczy do mojej następnej walki, która odbędzie się wkrótce. Szczegóły niebawem - napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Stępień.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-09-2019 18:02:16 
Jeśli Paweł Stępień uchodzi za jedną z największych nadziei polskiego boksu - to wiadomo, że jest źle.

Takie sparingi to na pewno będzie super lekcja dla niego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.