BARRY HEARN: ŁOMACZENKO NIE DORÓWNUJE LEGENDOM

Redakcja, IFL TV

2019-09-02

Promotorzy przyzwyczaili nas do kontrowersyjnych opinii, więc to, co powiedział Barry Hearn po sobotniej walce Wasyl Łomaczenko vs Luke Campbell, trudno uznać za szokujące. Ojciec Eddie'ego Hearna wzbudził jednak sporą konsternację, pozwalając sobie na skrytykowanie najlepszego zdaniem wielu boksera na świecie bez podziału na kategorie.

ARUM PORÓWNUJE ŁOMACZENKĘ DO NAJWIĘKSZYCH LEGEND >>>

- Byłem trochę rozczarowany Łomaczenką. Miał być supergwiazdą, ale nie mogę go umieścić w jednym rzędzie z supergwiazdami z przeszłości po tym, co zobaczyłem w walce z Campbellem. Łomaczenko to wspaniały zawodnik, ale nie można jeszcze mówić o nim jako o mistrzu dorównującym legendom - powiedział Hearn.

- Nie byłem szczególnie zachwycony. Ukrainiec zranił parę razy Campbella, ale nie dokończył roboty. Kilka rund potraktował ulgowo, nie wyglądał tak dynamicznie, jak sobie wmawialiśmy. Jest bardzo dobry, ale to nie była walka o legendarnym statusie - dodał promotor, który wycofał się w ostatnich latach z dowodzenia grupą Matchroom i oddał stery swojemu synowi, ale wciąż pozostaje jednym z najbardziej wpływowych ludzi brytyjskiego boksu.