HEARN: JOSHUA ZMIENIA PODEJŚCIE, WYJDZIE URWAĆ RUIZOWI GŁOWĘ

Redakcja, Independent

2019-09-02

Eddie Hearn w rozmowie z "Independent" oznajmił, że Anthony Joshua (22-1, 21 KO) zmienia nieco swoje podejście do rywali i całej bokserskiej otoczki. Były mistrz ma porzucić rolę potulnego baranka i wyjść do rewanżu z Andym Ruizem (33-1, 22 KO) w celu urwania głowy rywalowi. Do tej potyczki dojdzie 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

DRUGA WYGRANA RUIZA JR STANIE NA DRODZE REWANŻU WILDERA Z FURYM?>>>

- Joshua był rozczarowany tym sportem. Nie chciał tak naprawdę walki z Ruizem, chciał Wildera. Ale spotkał się z tym twardym i głodnym gościem. Przed Joshuą bardzo ważny moment. Niebawem po raz pierwszy spojrzy w oczy facetowi, który jako pierwszy go pokonał. To będzie coś wielkiego, cały świat obejrzy ten rewanż - ekscytuje się Hearn.

- Joshua nawet nie chce rozmawiać z Ruizem, chce go tylko znokautować. Ma teraz inne podejście, to zupełnie inna gra. On chce mu urwać głowę. On próbował być wzorem do naśladowania, a teraz jest krytykowany, gdy w sporze z Lennoxem nazywa rzeczy po imieniu. To już jest element zmiany podejścia. Mam nadzieję, że na walkę z Ruizem wyjdzie "niemiły" Joshua - zakończył promotor.