DANIEL DUBOIS OTWARTY NA WALKĘ Z DAVIDEM PRICE'EM

Jeden z najlepszych prospektów wagi ciężkiej, mistrz Wielkiej Brytanii Daniel Dubois (12-0, 11 KO) jest otwarty na walkę z brązowym medalistą igrzysk olimpijskich, weteranem Davidem Price'em (25-6, 20 KO), który również był swego czasu uważany za znakomitego prospekta.

DANIEL DUBOIS: SERWIS SPECJALNY >>>

- Price to dla mnie dobry rywal. Walczy od dawna i mierzył się już z wieloma zawodnikami, zestawienie go ze mną byłoby ciekawe. Skrzyżuję zresztą rękawice z każdym, kogo postawią na mojej drodze. Nigdy nie spotkałem Davida, ale z chęcią wejdę z nim do ringu. Mam zaledwie 21 lat, ale szybko idę do przodu - powiedział ''DDD''.

Niecały miesiąc temu Dubois rozbił Nathana Gormana i zdobył tytuł mistrza Wielkiej Brytanii. Kolejną walkę stoczy 27 września w Londynie. Rywalem będzie Ghańczyk Ebenezer Tetteh (19-0, 16 KO). Stawką pojedynku jest pas czempiona Wspólnoty Brytyjskiej. ''DDD'' stwierdził przed walką, że już w przyszłym roku może stoczyć pojedynek o tytuł mistrza świata.

Wracając na koniec do Davida Price'a: w swojej ostatniej walce, w lipcu tego roku olbrzym z Liverpoolu pokonał przed czasem Davida Allena. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Price'a, który wciąż chce wojować na ringu zawodowym i celuje w wielkie rzeczy. Tak przynajmniej deklaruje w niektórych tegorocznych wywiadach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-08-2019 19:04:34 
Walka byłaby świetna ale absolutnie niepotrzebna Pricowi. Tu nie ma bezpośredniego zagrożenia przegranej, ale jest zagrożenie kolejnego ciężkiego KO.
 Autor komentarza: Zarco5
Data: 28-08-2019 22:23:03 
Niektorzy sie jaraja Pricem, bo ostatnio w miare dobrze sie pokazal na tle malego, slabego i nie majacego w ogole pomyslu na walke Allena. Dubois, mimo ze jakos wielce mnie nie przekonywal do czasu walki z Gormanem, mysle ze juz na ta chwile wjezdza w Pricea i robi mu dziecko. Takze jak dla mnie to dawac ta walke, chetnie zobacze jak mlody konczy kariere wiecznego rudego prospekta
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 28-08-2019 22:23:13 
Fajna walka dla Brytoli, dla Dubois, a i Price się chętnie skusi, bo nadal w siebie wierzy. Czy to w drugiej, czwartej, szóstej czy ósmej rundzie - na pewno skończy się ciężkim KO.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 28-08-2019 23:03:00 
@Zarco5

Nie przesadzasz, z tym "jaraniem się Price'm"? Price dawno temu, wielokrotnie został zweryfikowany, nikt już się nim nie jara. Allen był bezradny, nie miał na niego argumentów, a różnica gabarytów zrobiła swoje. Ale przecież Allen to średniak, nikt nie da Price'owi szans z Duboisem.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 28-08-2019 23:20:23 
Komentarz z anglojęzycznego Youtube:

"Price probably read this and got knocked out"

😂😂😂
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 28-08-2019 23:30:16 
Niedługo ustawi się kolejka młodych wilków do Price'a.

Każdy będzie chciał mieć efektowne highlights z nokautu 😛
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 28-08-2019 23:47:56 
I do Szpilki, jak komuś się zamarzy nagroda za nokaut roku ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.