DUBOIS ŻAŁUJE, ŻE NIE MOŻE DOJŚĆ DO WALKI JOSHUA vs LEWIS

Redakcja, Boxingscene

2019-08-27

Mistrz Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej, 21-letni Daniel Dubois (12-0, 11 KO) żałuje, że konflikt na linii Anthony Joshua-Lennox Lewis nie zostanie rozstrzygnięty za pomocą walki między brytyjskimi mistrzami świata królewskiej dywizji dwóch różnych pokoleń.

JOSHUA: NIE MA MIEJSCA DLA FRAJERÓW! TYLKO GANGSTERSKIE GÓWNO >>>

- Szkoda, że Joshua i Lewis nie mogą rozstrzygnąć sporu między linami. To po prostu bokserzy, którzy mają swoje zdanie i ego. Jak każdy. Są dorosłymi facetami i mogą mówić, co tylko im się podoba. Nie zwracam na to zbytniej uwagi, ale taka wymiana zdań jest czasem dobra, bo boks to irytujący biznes i każdy ma tutaj z kimś zatarg - powiedział Dubois.

DUBOIS: NAJLEPSZE DOPIERO PRZEDE MNĄ >>>

- Nie wydaje mi się, by konflikt między Lennoxem i AJ'em był poważny. Lennox to dla mnie jeden z dziesięciu najlepszych ''ciężkich'' w historii. Udowodnił to zdobywając dwukrotnie tytuł linearny i pokonując każdego, z kim się zmierzył. Pomścił swoje porażki i skończył karierę u szczytu - dodał ''DDD''.

Przypomnijmy, że niecały miesiąc temu Dubois pokonał w świetnym stylu Nathana Gormana i wywalczył wspomniany tytuł mistrza Wielkiej Brytanii. Niedługo po walce stwierdził, że już w przyszłym roku może sięgnąć po pas mistrza świata. Kolejną walkę stoczy 27 września w Londynie. Rywalem będzie Ghańczyk Ebenezer Tetteh (19-0, 16 KO). Stawka pojedynku to tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej.