HEARN MOCNO STAJE W OBRONIE JOSHUY: PIEPRZYĆ WSZYSTKICH!

Redakcja, Fighthype

2019-08-23

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), Eddie Hearn broni nowego wizerunku byłego mistrza świata, który pozwolił sobie ostatnio m.in. na bezpardonowy atak na Lennoxa Lewisa. Według Hearna porażka z Andym Ruizem Juniorem odsłoniła przed Joshuą prawdę o świecie boksu.

JOSHUA: LEWIS TO KLAUN! >>>

- W tej grze nie możesz wygrać. Joshua przez lata próbował być stuprocentowym profesjonalistą. Ludzie gadali więc, że jest trochę nudny, że musi zabierać częściej głos, że pozwala mi na mówienie w jego imieniu. A teraz, kiedy AJ zabrał głos i powiedział, co myśli, mówi się, że za dużo gada i ma gówniane nastawienie - powiedział Hearn.

JOSHUA: NIE MA MIEJSCA DLA FRAJERÓW! TYLKO GANGSTERSKIE GÓWNO >>>

- Porażka pokazała Anthony'emu prawdziwe oblicze tego sportu. Wszystko może się zdarzyć, ludzie będą cię klepać po plecach, kiedy jesteś na szczycie i kopać, kiedy jesteś na ziemi. Więc pieprzyć wszystkich! Lennox Lewis krytykował Joshuę przez lata, wszystko zaczęło się, gdy Joshua odrzucił ofertę Lewisa, który chciał być menadżerem złotego medalisty olimpijskiego. To nie ma oczywiście nic wspólnego ze statusem sportowym Lennoxa, który jest jednym z najlepszych ''ciężkich'' wszech czasów. AJ wyraża tylko swoją opinię o Lewisie jako człowieku - dodał szef grupy Matchroom.