ANGULO WSKAKUJE W MIEJSCE TRUAX I SPOTKA SIĘ Z QUILLINEM

Już tydzień temu informowaliśmy Was o kontuzji Caleba Truax, przez co nie mogło dojść do jego rewanżu z Peterem Quillinem (34-1-1, 23 KO) w ostatni dzień sierpnia w Minneapolis. Ale były mistrz świata wagi średniej zaboksuje z innym, równie ciekawym rywalem.

Quillin wystąpi trzy tygodnie później niż zakładano - 21 września w Bakersfield w Kalifornii. Naprzeciw niego stanie ostatecznie twardy i nieustępliwy Alfredo Angulo (25-7, 21 KO). Pojedynek zakontraktowano na dwanaście rund.

Wcześniej na rozpisce Chris Colbert (12-0, 4 KO) spotka się z Miguelem Beltranem Jr (33-7, 22 KO), Terrel Williams (18-0, 13 KO) z Thomasem Dulorme (24-3-1, 16 KO), a Jesus Ramos (10-0, 9 KO) z Rickeyem Edwardsem (12-3, 3 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 23-08-2019 11:04:09 
Niestety Pero to rozbity bokser. Jego ostatnie walki pokazały to dobitnie. Angulo był kozakiem ale płaci za to wielka cenę, to nie jest zawodnik który straszył do 154 funtów to były mistrz który dorabia na nazwisku z innym byłym mistrzem który choć po kilku wojnach jak z Francuzem ale jednak bardziej pasujący do limitu w którym zawalczą. Zakładam krótka walkę, Angulo zawsze sporo zbierał tylk ze jeszcze lepiej oddał, minęła, moim zdaniem do połowy walki będzie po chłopie, szkoda ale na rozbicie nie ma lekarstwa. Jeśli ktoś mi nie wierzy, proponuje zapytać Szpilkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.