RAHMAN JR: JOSHUA SIĘ PODDAŁ I PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ TO POWTÓRZY

Syn byłego mistrza świata Hasima Rahmana, również rywalizujący w wadze ciężkiej Hasim Rahman Jr (8-0, 4 KO) często obszernie wypowiada się na temat bieżących wydarzeń w świecie boksu. Tym razem zabrał głos na temat walki Joshua vs Ruiz II, która ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

HASIM RAHMAN SR: JOSHUA Z RUIZEM 50 NA 50, NAJGORSZY DLA MNIE BYŁBY FURY >>>

- Jeżeli obaj będą w rewanżu mieli równe szanse (Rahman sugeruje tutaj, że Joshua może się nielegalnie wspomagać lub korzystać z innych nieczystych przewag, tego typu sugestie pojawiały się w poprzednich wywiadach Rahmana - przyp.red.), to Ruiz wygra. Jeżeli nie będą mieli równych szans, będzie to walka bez faworyta - powiedział Rahman Jr, który w swojej ostatniej walce pokonał w czerwcu tego roku na punkty Curtisa Heada.

HISTORIA ZATOCZY KOŁO? HASIM RAHMAN JR IDZIE W ŚLADY OJCA! >>>

- Ruiz ma szybsze ręce i szybsze nogi, dysponuje również większą ringową inteligencją. Joshua nie używał w pierwszej walce swojego zasięgu i wzrostu. Pośpieszył się też z wieloma rzeczami, zachowywał się jak uczniak. Przewidziałem to, choć nie życzyłem mu porażki. Reakcja Joshuy na porażkę była zastanawiająca. Pogodził się z nią zbyt łatwo. Poddał się i prędzej czy później to powtórzy - dodał syn człowieka, który w kwietniu 2001 roku sensacyjnie znokautował Lennoxa Lewisa i zdobył tytuły mistrza świata IBF i WBC (a także mniej ważny tytuł IBO). Podobną sensację sprawił Andy Ruiz Jr, ale czy jego walka 7 grudnia skończy się tak, jak rewanż Rahmana z Lewisem? Przypomnijmy, że w listopadzie 2001 roku Brytyjczyk odpłacił się swojemu pogromcy nokautem i odzyskał pasy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 21-08-2019 22:50:32 
zabawne te wnioski o koksowaniu...przeciez jak mial koksowac to przezd odloszeniem walki, tylko debil koksuje w trakcie to raz a dwa co za roznica gdzie walka jak komisja antydopingowa moze pojechac wszedzie/?
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 21-08-2019 23:01:47 
Słabo koleś zaczyna, w boksie nie osiągnął jeszcze nic, po prostu to jest nic, w TEJ chwili to jest poziom Najmana w prime, a on ma już 28 lat. Dla porównania, żeby nie sięgać Żelaznego i innych, jego tata, choć wielkim mistrzem nie był ale on w właśnie w wieku 29 pokonał Lennoxa. A Juniorowi nawet za 2 lata chyba nie grozi nawet pokonanie Szpilki, tak to wygląda ...
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 22-08-2019 06:09:39 
Vitali Kliczko też zasłynął w USA z poddania walki z Byrdem i długo mu to wypominano. Nawet długo po tym, jak przegrywając z Lewisem wysłał go na emeryturę i razem z bratem zdominował swoją dywizję na dekadę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.