BILLY JOE SAUNDERS: EUBANK JR TO BUM ŚWIATOWEJ KLASY

Mistrz świata WBO wagi super średniej, Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) ogłosił w zeszłym tygodniu podpisanie kontraktu z grupą Matchroom. Charyzmatyczny Brytyjczyk celuje w walki z rodakami - rewanż z Chrisem Eubankiem Juniorem (28-2, 21 KO) i pojedynek mistrzem świata WBA Callumem Smithem (26-0, 19 KO). Opinie Saundersa na temat tych starć są oczywiście bardzo wyraziste.

BILLY JOE SAUNDERS: SERWIS SPECJALNY >>>

- Eubank to bum światowej klasy. Gdybym z nim przegrał, już nigdy nie założyłbym rękawic. On jest sprawny i silny, to wszystko. Walka z nim byłaby dobrą rozrywką. Pokonałbym go z zamkniętymi oczami. Nie widzę go w czołowej piątce czy szóstce wagi super średniej - powiedział Saunders, który zupełnie inne zdanie niż o Eubanku (z którym nota bene wygrał w 2014 roku niejednogłośną decyzją sędziów) ma o Smithie.

- Callum jest wspaniały, to dobry puncher i dobry bokser, ma wszystko, co potrzeba. Jeżeli jednak wchodzę do ringu z kimś, kto jest na tak wysokim poziomie, to sięgnę tego poziomu i przeskoczę poprzeczkę. Callum byłby faworytem w walce ze mną, ale wygrywam z nim ten pojedynek - dodał ''Superb'', jeden z najbardziej wygadanych czempionów z Wysp w XXI wieku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: VinnyPaz
Data: 19-08-2019 16:59:00 
Saunders od walki z Eubankiem niesamowicie się rozwinął. Oglądanie go w ringu to czysta przyjemność. Rewanż moim zdaniem bez sensu. Walka z Callumem Smithem petarda.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-08-2019 17:06:49 
Groves też ma podobne zdanie o Eubanku. Będzie się gdzieś tam kręcił w pobliżu czołówki ale pasa nigdy nie zdobędzie, stwierdził że Eubank to poziom co najwyżej europejski.
 Autor komentarza: VitalijKlitschko17
Data: 19-08-2019 19:05:08 
Billy to świetny gość uwielbiam go za jego styl i charakter, w walce również ma charakter wojownika nie do przełamania, uwielbiam go oglądać, bo pokazuje piękno boksu, a kocham ten sport. Jestem w nim od dzieciństwa.
Odnośnie tego co powiedział, to to jest właśnie jego styl za co to uwielbiam. To gadanie jest specjalnie robione przez niego, żeby robić wokół siebie szum. Zgodzę się z nim że Eubank sam poziom umiejętności nie ma za ciekawy, oczywiście na najwyższy poziom, bo ogólnie jest świetnym pięściarzem. Dużo ludzi próbuje być na jego miejscu nieważne jak ciężko trenują, a im to nie wychodzi.
Na najwyższy poziom ma jednak trochę za małe umiejętności, ale warunki fizyczne ma wręcz wyśmienite, po tacie.😄

Jego tato to był naprawdę kozka, był kimś takim jak dzisiaj Sanders czyli najlepszy na świecie tylko, że prezentował wyższy poziom, bo według mnie kiedyś poziom był wyższy, ale nie chodzi mi o to, że porównuje niebo do ziemi.🤑
 Autor komentarza: VitalijKlitschko17
Data: 19-08-2019 19:05:32 
Muszę zmienić nazwę, bo ta mi się nie podoba
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 19-08-2019 19:55:04 
Zgadzam się z BJS, choć ta porażka z Grovsem coś mu może dała, bardzo fajnie zaboksował z DeGale, a jakby nie było to 2 lata wstecz James DeGale był ścisłą czołówką top3, ale widać ze walka z Badou Jackiem odebrala mu mnostwo zdrowia. Eubank na pewno nie wygrałby rewanżu z BJS, chyba ze czyms by go zahaczyl, ale BJS to koszmar dla kazdego tak jak Fury w ciezkiej. Taki fizol zawsze ma szanse wygrac pas, bo jak trafi to łeb urywa, ale za szybko się podpala..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.