Archiwum wiadomości z dnia: 2019-08-16

 


PETER FURY ZAGRZEWA SWOJEGO SYNA DO BOJU Z POWIETKINEM

Hughie Fury (23-2, 13 KO) już 31 sierpnia zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem (34-2, 24 KO) w Londynie, podczas gali, której walką wieczoru będzie starcie Wasyl Łomaczenko vs Luke Campbell. Cygański klan Furych to ludzie, którzy stawiają w życiu czoła ekstremalnym sytuacjom i grają o wielkie stawki, o czym przypomina Peter Fury swojemu synowi, zagrzewając go do boju.


KŁOPOTY TYRONE'A SPONGA

Tyrone Spong (13-0, 12 KO) był znakomitym kickbokserem, a teraz z powodzeniem rywalizuje w boksie zawodowym. Federacja WBO notuje go już na czwartym miejscu rankingu wagi ciężkiej. Ale obchodzący wkrótce 34. urodziny zawodnik popadł w tarapaty.REGIS PROGRAIS JEDNAK WYSTĄPI W FINALE TURNIEJU WBSS?

Wygląda na to, że finał turnieju WBSS wagi junior półśredniej dojdzie ostatecznie do skutku. Tydzień temu mistrz świata WBA Regis Prograis (24-0, 20 KO) i jego promotor Lou DiBella złożyli pozew przeciwko organizatorom całej imprezy: grupie Comosa AG. Powodem złożenia pozwu były opóźnienia w płatnościach. Ostatnie doniesienia wskazują jednak, że finałowa walka z mistrzem IBF Joshem Taylorem (15-0, 12 KO) się odbędzie.
HOŁD BOHATEROM - ZAPOWIEDŹ

Takiego obrotu spraw można spodziewać się tylko po artyście - Paweł Michalik, jest tego najlepszym przykładem - bo któż inny mógł połączyć siłę zasad i polskiego charakteru oraz dyscypliny. Zapraszamy na 44 Warszawską Grandę!