ŁOMACZENKO-CAMPBELL: JOSHUA BUATSI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Już kilka dni temu wyprzedano komplet biletów na galę Łomaczenko vs Campbell w Londynie, która odbędzie się 31 sierpnia. A organizatorzy kończą układankę rozpiski.

Przed głównymi bohaterami wystąpi między innymi Joshua Buatsi (11-0, 9 KO), brązowy medalista olimpijski z Rio i jeden z ciekawszych prospektów wagi półciężkiej. Jego rywalem będzie solidny Ryan Ford (16-4, 11 KO).

W walce wieczoru Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) spotka się z Luke'em Campbellem (20-2, 16 KO) o trzy pasy wagi lekkiej, a w wadze ciężkiej dojdzie do ciekawej potyczki pomiędzy Aleksandrem Powietkinem (34-2, 24 KO) a Hughie Furym (23-2, 13 KO).

- Przede mną trudna walka z facetem, który nigdy nie przegrał przed czasem. Dodatkowo ma doświadczenie z zawodnikami z czołówki i jeśli udałoby mi się być tym pierwszym, który go zastopuje, będę naprawdę zadowolony - mówi Buatsi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 15-08-2019 16:09:00 
Już w pierwszym zdaniu w tekście kłamstwo. Hearn bardzo lubi kłamać i głupot na temat sprzedaży biletów nie powinno sie powielać a jeżeli już to chociaż jako dziennikarze powinnisice weryfikowac informacje. Na stronie 02 Areny na walke Łomaczenko Campbell bilety są cały czas dostepne w sprzedaży więc nie wiem jak hala mogła wyprzedac komplet biletów.
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 15-08-2019 23:38:17 
Buatsi zostanie mistrzem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.