PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...

Dobiegł końca tegoroczny obóz klubu Akademia Walki w Giżycku, dlatego nadszedł czas, aby doszlifować formę na XX edycje turnieju 'Paweł Skrzecz Zaprasza...", który już 7 września, tradycyjnie w gościnnych progach sal treningowych przy Kinowej 19 w Warszawie.

Zapraszamy już teraz, ponieważ turniej rozpoczyna się o 12:00, więc ilość miejsc ograniczona, a do tego organizatorzy dbając o poziom sportowy dobierają na konferencji rywalizujące pary. Apelujemy z naszej strony o przemyślane decyzje i rzetelne przygotowanie, bo jak zwykle ekipa BOKSER.ORG będzie na żywo przekazywać z komentarzem redakotra Mariusza Serafina to co będzie się działo w sobotnie popołudnie. Wszyscy Ci którzy jeszcze nie mieli okzji zjawić się na turnieju w Akademi Walki, mogą obejrzeć sobie powtórkę TUTAJ >>>, a także wcześniejsze imprezy w retransmisjach dostępnych w Kalendarzu Kibica 2019 >>>

Zapraszamy 7 września do warszawskiego klubu Akademia Walki, na godzinę 12:00 - waga i konferencja już od 9:00, a wszelkie informacje udzieli Sebastian Skrzecz pod telefonem 602 364 942.

Paweł Skrzecz zaprasza na XX edycję turnieju w Warszawie

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.