NA HORYZONCIE JESIENNA UNIFIKACJA DAVIS vs FARMER?

Drogi Lou DiBelli i Ala Haymona ostatnio trochę się rozjechały, co nie znaczy wcale, że nie będą dalej robić interesów. A zyskać może na tym tylko kibic, gdyż na horyzoncie pojawiła się propozycja unifikacyjnego starcia w wadze super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej.

Leonard Ellerbe zaproponował DiBelli pojedynek Gervonty Davisa (22-0, 21 KO) z Tevinem Farmerem (30-4-1, 6 KO). Ten pierwszy piastuje pas federacji WBA, drugi zaś zasiada na tronie IBF.

Pojedynek miałby się odbyć jesienią na antenie FOX bądź Showtime. Obaj mistrzowie - delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą i od dawna toczą spory w mediach społecznościowych.

Co ciekawe Farmer jest współpromowany przez DiBellę oraz Eddiego Hearna. A kilka tygodni temu Hearn chciał tej samej walki, tylko na antenie platformy streamingowej DAZN. Oferował wówczas Davisowi aż 5 milionów dolarów. "Czołg" pozostał lojalny wobec Haymona, nie przyjął zaproszenia do tańca, a teraz pojawiła się kontroferta, czyli walka na gali z cyklu PBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 14-08-2019 17:59:06 
Farmer ma spore szanse wbrew pozorom. Ależ to by było piękne przebicie balonika, jak niegdyś Bronera przebił Maidana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.