ANDY RUIZ JR: WALKA ODBĘDZIE SIĘ W USA, NA MOICH WARUNKACH

2019-08-14, Redakcja, Andy Ruiz Jr

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) w końcu przerwał milczenie w sprawie rewanżu z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), który został już oficjalnie ogłoszony i ma się odbyć 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Meksykanin ma jednak inne zdanie...

RUIZ NIE STRACI PASA IBF PRZED REWANŻEM >>>

- Wiem, że każdy mówi teraz o walce. Walka wkrótce się odbędzie, ale w Stanach Zjednoczonych, na moich warunkach. W Arabii Saudyjskiej nie mam żadnej ochrony - powiedział Ruiz Jr w króciutkim oświadczeniu w mediach społecznościowych.

- Kontrakt na rewanżową walkę został przez Ruiza podpisany. Wszystkie wytyczne zostały zresztą zawarte w pierwszym kontrakcie. Mogliśmy kazać Ruizowi walczyć w Cardiff, ale uznaliśmy jego życzenie i pojedynek odbędzie się na neutralnym gruncie. Daliśmy mu wielki prezent, wybierając go jako przeciwnika w pierwszym starciu. Teraz zobowiązany jest do rewanżu - mówił niedawno Eddie Hearn. Napięcie więc rośnie, a jeszcze dziś możemy się spodziewać odpowiedzi strony brytyjskiej na słowa Meksykanina.

<< Powrót na stronę główną <<