MICHALCZEWSKI: TO OPCJA WSPÓŁPRACY JAKBY USZYTA DLA MNIE

2019-08-14, Redakcja, TVP Sport

Jak pisaliśmy wczoraj, bardzo mocna niegdyś grupa Universum wraca do gry na antenie telewizji ZDF. Co ciekawe, były mistrz świata Dariusz Michalczewski - dawny gwiazdor Universum - ma zostać dyrektorem sportowym odradzającej się niemieckiej potęgi.

LEGENDARNA GRUPA UNIVERSUM WRACA NA ANTENĘ ZDF! >>>

- Zapaść w niemieckim boksie brała się z braku telewizji. ZDF może zrobić fajną robotę. W biznes najlepiej wejść, gdy jest kryzys w danym interesie. Myślę, że Ismail Oezen-Otto (główna postać biznesowa nowego Universum) wszedł w odpowiednim czasie z tym pomysłem, mając wsparcie właściwych ludzie. Przypomina mi to nieco start interesu Klausa Petera Kohla, z którym działałem w czasie kariery. To jest bardzo zachęcająca opcja współpracy, jakby uszyta dla mnie. Musimy uzgodnić jeszcze kilka szczegółów, no i muszę dostać zgodę małżonki na częstsze wyjazdy do Niemiec - powiedział Michalczewski w rozmowie z Piotrem Jagiełłą z TVP Sport.

W dalszej części rozmowy Michalczewski podkreślił swoją rolę w dawnym Universum, twierdząc, że był ''główną osobą'' grupy, w której oprócz niego boksowały takie tuzy jak bracia Kliczko, Rusłan Czagajew, Felix Sturm, Artur Grigorian i wielu innych czempionów.

<< Powrót na stronę główną <<