Archiwum wiadomości z dnia: 2019-08-13

 


OTTO WALLIN: WYRÓŻNIAJĄ MNIE SZYBKOŚĆ I PRACA NÓG

Dziś oficjalnie ogłoszono, że linearny mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) zmierzy się 14 września w Las Vegas ze Szwedem Otto Wallinem (20-0, 13 KO). Ma to być dla Fury'ego kolejna rozgrzewka przed planowanym na pierwszy kwartał przyszłego roku starciem z mistrzem WBC Deontayem Wilderem. Wallin nie zamierza jednak grać roli tła.


ANDY RUIZ JR NIE STRACI PASA IBF PRZED REWANŻEM Z JOSHUĄ

Jak poinformował dziennikarz ESPN Dan Rafael, federacja IBF nie pozbawi Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) pasa mistrza świata wagi ciężkiej przed jego rewanżową walką z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). Ruiz może poczekać z obroną tytułu - na walkę z Meksykaninem naciska obowiązkowy pretendent, Kubrat Pulew (27-1, 14 KO) - ale muszą zostać spełnione dwa warunki.SAUNDERS: MIAŁEM JUŻ DOŚĆ GÓWNIANYCH WYMÓWEK CANELO I GOŁOWKINA

- Ten ruch przyniesie mi spodziewane korzyści. Teraz jestem na tym samym terenie co Gołowkin i Canelo. Zrobiłem ten krok, by doprowadzić do naszych walk, bo miałem już dość ich gównianych wymówek - mówi Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO), który dziś oficjalnie został przedstawiony jako nowy nabytek promotora Eddiego Hearna i jego grupy Matchroom.