HEARN O KLUCZOWYCH KWESTIACH DOTYCZĄCYCH WALKI JOSHUA vs RUIZ II

Po pierwszej konferencji prasowej przed walką Joshua vs Ruiz II - zaplanowanej na 7 grudnia w saudyjskim Ad-Dirijja - dziennikarze stłoczyli się jedynie wokół Eddie'ego Hearna, gdyż bokserzy byli nieobecni. Promotor odpowiedział na szereg pytań związanych z pojedynkiem. Poruszono m.in. temat reakcji brytyjskich kibiców na ogłoszenie walki poza Wyspami, a także kwestie kontraktu Andy'ego Ruiza i łamania praw człowieka w Arabii Saudyjskiej.

WSZYSTKO O WALCE JOSHUA vs RUIZ II >>>

- Każdy promotor na świecie chciał zorganizować galę w tym regionie. To neutralny teren, co rozwiązuje problem z żądaniami Andy'ego Ruiza, który nie chciał lecieć do Wielkiej Brytanii (...) Nie możemy być naiwni i ignorować rozwoju sportu i rozrywki w tej części świata. To dopiero początek. Teraz inne kraje regionu będą chciały zorganizować wielką galę boksu - powiedział Hearn.

- Wiele komentarzy brytyjskich fanów na temat walki jest pełnych naiwności. Kiedy kupi się bilet na galę, otrzyma się również wizę. Walka będzie dostępna dla ogromnej ilości ludzi dzięki transmisji w dogodnych dla kibiców AJ'a godzinach. A jeżeli ktoś wybierze się na walkę, weźmie również udział w wielu wydarzeniach, które będą się odbywać wokół niej. Kobiety mogą lecieć i oglądać pojedynek, wszyscy są mile widziani (...) - dodał promotor.

- Andy Ruiz ma wiele pytań dotyczących podróży, zakwaterowania i komisji, która będzie nadzorować walkę. Team Meksykanina podkreślał, że nie chce starcia w Wielkiej Brytanii. Są zatem zadawane pytania, natomiast kontrakt na rewanżową walkę został przez Ruiza podpisany. Wszystkie wytyczne zostały zresztą zawarte w pierwszym kontrakcie. Mogliśmy kazać Ruizowi walczyć w Cardiff, ale uznaliśmy jego życzenie i pojedynek odbędzie się na neutralnym gruncie. Daliśmy mu wielki prezent, wybierając go jako przeciwnika w pierwszym starciu. Teraz zobowiązany jest do rewanżu (...) - kontynuował Brytyjczyk, a chwilę później został zapytany o kwestię praw człowieka w Arabii Saudyjskiej, na których łamanie zwracała uwagę m.in. Amnesty International.

- Nas interesuje zorganizowanie wielkiego sportowego eventu. Z tego, co wiem, każda impreza organizowana w tym kraju była kapitalnie odbierana przez publiczność i to jest wspaniała wiadomość dla boksu - odpowiedział szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 12-08-2019 21:16:22 
HEARN O KLUCZOWYCH KWESTIACH DOTYCZĄCYCH WALKI JOSHUA vs RUIZ II

Kobiety mogą lecieć i oglądać pojedynek, wszyscy są mile widziani.

Serio? A od kiedy to prawo "bokserskie, związane z galą" stoi ponad prawem państwowym? A państwowe, obowiązujące, jest takie, że że kobieta musi posiadać męskie towarzystwo, być w takim towarzystwie. Dlatego powiem tak, rozumiem, że zasady są bez znaczenia, to jest event, ważna kasa, ocieplenie, itd., ale żonie/mamie odradzałbym tą galę.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 12-08-2019 21:33:42 
Kazdej kobiecie odradzalbym te gale. No chyba, ze w strefie VIP - tam to prawo nie istnieje.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 12-08-2019 21:35:20 
Nie ważne kto będzie na trybunach całe G mnie obchodzi liczy się sama walka bez oszustw sędziowskich czy środków dopingujących a na chwile obecną myślę że walka ma szanse skończyć sie werdyktem sedziowskim...
 Autor komentarza: piotr
Data: 12-08-2019 21:50:24 
Hearn powinien za machloje w sprawie Whyte stracić licencję na 3 lata...
 Autor komentarza: Graham
Data: 12-08-2019 22:00:36 
Jeszcze nie dawno myślałem ze Eddie jest zbawieniem dla boksu, taką pozytywną osobą, która przyniesie ponowną popularność pięściarstwa. Po ostatnich galach widze już tylko biznesmena, który niczym nie różni się od Aruma i Dona Kinga. Zresztą czasami mam już dość tych wałków, oszustw wokół boksu. Miller bierze wszystko na recydywie dostaje śmieszną karę, sprawa z Whytem też będzie zamieciona pod dywan jak i wały na cudownym dziecku boksu Canelo (którego rekord nie powinien wyglądać (52-1-2) tylko (49-5-1) (2x GGG, Lara, Cotto). Ale boks to boks skoro już od najniższego szczebla amatorskiego leci wał za wałem to czego się spodziewać. Tylko po co te udawanie, po co te federacje i śmieszne VADA i inne komisje? Tylko żeby brać prowizje za nic. Tak jak po gali z Chisorą i Whytem byłem naprawdę zachwycony tak po niesnaskach które, wyszły po jestem mega zniesmaczony...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 12-08-2019 22:04:39 
Graham - problem z tym że tak było od lat. Myślisz że w latach 70-80-90 nie było dopingu:D? poczytaj co na ten temat mówi sam Mike Tyson o jego sztucznym penisie podczas kontroli antydopingowej poczytaj to zobaczysz jakie mieli sposoby... tak samo tej 15 rundowe wojny w ringu kto by teraz to w wytrzymał w takim tempie? nikt wtedy nie kontrolował tego co w siebie wstrzykują tak jak to powiedział Amstrong legenda kolarstwa brałem bo wszyscy bali
 Autor komentarza: piotr
Data: 12-08-2019 22:15:49 
@Graham

Miller ma w boksie tylko 1 wpadkę...
Whyte dwie.
 Autor komentarza: piotr
Data: 12-08-2019 22:19:11 
@Graham
(48-5-2) lub (48-6-1) + Trout)
 Autor komentarza: OlbrzymZWilmslowFury
Data: 12-08-2019 22:32:54 
A moim zdaniem Canelo powiniem mieć rekord 0-55. Nikt tego nie widział, ale ja wiem, że Canelo wkładał do rękawic cement więc przegrał wszystko przez dyskwalifikacje.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-08-2019 21:13:04 
Arabia S. nie daje ani grama gwarancji, ze Joshua bedzie czysty, wiec jaki to neutralny teren Edziu? :) Zreszta nie mowie, ze UKADA by cokolwiek zagwarantowala, bo pol swiata juz widzi co sie dzieje w UK (vide Whyte dopuszczony do walki na srodkach farmakologicznych, stanowiacy zagrozenie dla zycia Kolombiano - dziwie sie notabene, ze tego jeszcze nie wrzucili na wokande... i miliony GBP do wygrania).

Zgadzam sie, Hearn to kolejna choroba boksu, ale w tej dyscyplinie nie bedzie ludzi moralnych, bo to jest taki sport. Liczy sie kasa, twarde lokcie, wtyki i smarowanie. Nie miejcie zludzen. Najgorsze jednak, ze taki upadek zaliczaja pozornie majace dbac o uczciwosc organizacje jak UKADA. A jest to organ panstwowy, wiec to, ze sie zgodzili na naciski Hearna, zeby Whyte zawalczyl... To sie powinno skonczyc dochodzeniem w sadzie. Tylko nie mowice mi, ze Hearn chcial odwolac walke wieczoru, a UKADA i BBBC zmusili ich do wejscia do ringu. Nieprawdopodobnie ich HEARN omotal, ze jakakolwiek morlanosc, JAKIEKOLWIEK ZASADY poszly do smieci. Niesamowity upadek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.