SHAWN PORTER O PRZEBIEGU WALKI JOSHUA vs RUIZ II

2019-08-12, Redakcja, Fighthype

Mistrz świata WBC wagi półśredniej i analityk bokserski telewizji Fox Sports, Shawn Porter (30-2-1, 17 KO) przedstawił swoje zdanie na temat przebiegu walki Anthony Joshua vs Andy Ruiz II, którą zamierza oglądać spod ringu 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

HASIM RAHMAN: JOSHUA Z RUIZEM 50 NA 50 >>>

- Lecę w grudniu do Arabii Saudyjskiej, żeby oglądać Ruiza Juniora broniącego tytułów mistrzowskich. Obiektywnie patrząc na sprawę, myślę, że Ruiz Jr ma naprawdę dużą szansę. Pamiętajmy, że już raz znokautował Joshuę. Nigdy nie wiadomo, jak po takim nokaucie zareaguje zawodnik, który przegrał, zwłaszcza wchodząc do ringu z gościem, który kilka miesięcy wcześniej go rozbił - powiedział Porter.

PORTER O PLANIE NA WRZEŚNIOWĄ WALKĘ ZE SPENCE'EM JUNIOREM >>>

- Nawet uderzenie w ramię może przypomnieć Brytyjczykowi, co stało się w pierwszej walce i może mu zabrać pewność siebie, sprawić, że mentalnie się cofnie. Wiele niuansów może zdecydować o wyniku, ale to właśnie nokaut w pierwszej walce wydaje mi się kluczowym czynnikiem. Jeżeli Ruiz sprawi, że Joshua znów poczuje moc jego ciosów, to walka będzie dla Brytyjczyka bardzo trudna - dodał Amerykanin, który już 28 września w Los Angeles zmierzy się w walce unifikacyjnej z mistrzem świata IBF - Errolem Spence'em Juniorem.

<< Powrót na stronę główną <<