GRABOWSKI ODPOWIADA: UMOWA TYMEXU Z BALSKIM NADAL OBOWIĄZUJE

Tego mogliśmy się spodziewać - jest odpowiedź ze strony grupy Tymex Boxing Promotions w sprawie kontraktu Adama Balskiego. Na swoim Instagramie właściciel Mariusz Grabowski skomentował ostatnie informacje, które wyszły z obozu pięściarza wagi junior ciężkiej. Balski ujawnił w nich, że rozpoczął treningi w Knockout Gymie z Fiodorem Łapinem, podziękował Andrzejowi Wasilewskiemu oraz opowiedział o nowym etapie kariery. Na odpowiedź Tymexu nie czekał długo.

- Wszystkie sprawy dotyczące gali "Tymex Boxing Night 10" załatwione! Więcej info wkrótce! Odnośnie "skutecznego wypowiedzenia umowy" - właśnie sprawdzałem konto, nic nie wpłynęło. Kontrakt TBP z AB nadal obowiązuje - napisał pod zdjęciem na swoim Instagramie Grabowski.

Napięta sytuacja pomiędzy Balskim a grupą Tymex istnieje od początku roku. W lutym pięściarz oznajmił, że zrywa umowę ze stajnią Grabowskiego i staje się wolnym zawodnikiem. Z kolei stajnia Tymex Boxing Promotions do dziś twierdzi, że Balski ma z nimi ważny kontrakt. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-08-2019 16:41:11 
Ahh, czyli Balski miał się wykupić za pewną kwotę. Domniemam że tą kwotę być może po części miał pokryć Wasilewski a z tego co mówi Grabowski nikt nie wywiązał się póki co z tego zobowiązania.
Grupa Tymex nie ma żadnych wybitnych pięściarzy i nie był nim też Balski, ale gdyby popuścił Balskiemu to inni zapewne mogliby pójść w jego ślady.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 07-08-2019 19:09:37 
Balski do zbyt bystrych zawodników nie należy. Wystarczy posłuchać wywiadów z nim. Pewnie we wszystkim maczał palce Wasilewski, bo nie sądzę aby Balski sam wykombinował całą tę szopkę.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 07-08-2019 20:20:32 
Balski wyszedl na typowego cwaniaka. Ciekawe za jaka kwote sie chce wykupic. Od razu zaznacze, ze Wasyl sie na nim przejedzie.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-08-2019 22:02:09 
Balski to przyglup w tymexie gral pierwsze skrzypce, dal chujowa walke i mu zapewne powiedzieli "sluchaj stary, za taki poziom nie bedziemy Ci wszystkiego dawac, zapracuj sobie", ten jak to typowy dresiarz-vixiarz strzelil focha i zaczal gwiazdorzyc.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-08-2019 22:19:05 
Układy w polskim zawodowym boksie bardzo przypominają te z ukraińskiego serialu o pańszczyźnianych chłopach w XIX wieku. Pan Wasilewski chce Balskiego kupić, ale Pan Grabowski nie chce sprzedać swojej własności i oczekuje odrobienia przez niego pańszczyzny na najbliższej gali. Jak Balski będzie się stawiał, to w dyby go i wybatożyć dla przykładu.
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 08-08-2019 04:36:50 
Balski przycwaniaczył,Wasyl obiecał obijanie kelnerów,w perspektywie sprzedaż rekordu i title shot.

Mógł boksować z Tymexem i Borkiem ale pewnie za wysoko postawili poprzeczkę...

Zapomniał pewnie tylko że jest kara finansowa za zerwanie kontraktu,a Wasyl nie spieszy się z wpłatą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.