DANIEL DUBOIS vs EBENEZER TETTEH 27 WRZEŚNIA W LONDYNIE

Świeżo upieczony mistrz Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej, 21-letni Daniel Dubois (12-0, 11 KO) kolejną walkę stoczy 27 września w Londynie. Rywalem jednego z najciekawszych prospektów królewskiej dywizji będzie 31-letni Ghańczyk Ebenezer Tetteh (19-0, 16 KO). Stawka pojedynku to tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej.

DUBOIS: W PRZYSZŁYM ROKU MOGĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA >>>

Przypomnijmy, że niecały miesiąc temu Dubois pokonał w świetnym stylu Nathana Gormana i wywalczył wspomniany tytuł mistrza Wielkiej Brytanii. Niedługo po walce stwierdził, że już w przyszłym roku może sięgnąć po pas mistrza świata.

WIELKIE PLANY FRANKA WARRENA >>>

Czy Tetteh może być poważną przeszkodą w rajdzie Anglika na szczyt? Mimo imponującego współczynnika nokautów, bilans Ghańczyka został zbudowany na walkach z zawodnikami delikatnie mówiąc przeciętnymi, w dodatku toczonymi dotychczas tylko w jednym mieście - stolicy Ghany, Akrze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-08-2019 18:12:42 
Widzę że Dubois wziął się za wykańczanie wagi ciężkiej w Ghanie. Najpierw był nr.1 Lartey, który nawet się trochę postawił. Teraz wziął się za nr.2. Trzeba przyznać że wykopali mu lepszy wynalazek niż te przyjeżdżające na gale Wasilewskiego. W sumie Dubois miał sporo na barkach ostatni i taka lżejsza walka mu się przyda, ale z drugiej strony zapewne DDD przetrąci mu łeb w pierwszej rundzie i niezbyt wiele z takiego pojedynku wyniesie, po za dopisaniem przeciwnika z zerem w rekordzie.
 Autor komentarza: Koko
Data: 05-08-2019 20:56:55 
DDD ?
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 05-08-2019 23:04:25 
ten gościu niedawno ważył 80 kg, a teraz walczy w ciężkiej..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.