Archiwum wiadomości z dnia: 2019-08-02

 


BAKOLE DEMOLUJE

Martin Bakole (13-1, 10 KO) udowadnia, że wygrana przed czasem nad Mariuszem Wachem to nie przypadek i ma czym przyłożyć. Przekonał się o tym na własnej skórze Ytalo Perea (11-5-2, 7 KO), dużo lepszy pięściarz niż wskazywałby na to jego rekord.


BARDZO BLISKO WRZEŚNIOWEJ WALKI TYSONA FURY'EGO Z OTTO WALLINEM

Jak donoszą wiarygodne źródła amerykańskie, linearny mistrz świata Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) zmierzy się we wrześniu ze Szwedem Otto Wallinem (20-0, 13 KO), notowanym obecnie na czwartym miejscu rankingu WBA wagi ciężkiej i jedenastym miejscu rankingu IBF. Wrześniowa walka ma być ostatnim przystankiem Fury'ego przed rewanżem z mistrzem WBC Deontayem Wilderem w pierwszym kwartale przyszłego roku.


SAUNDERS ROZSTAŁ SIĘ Z WARRENEM I BLISKO MU DO HEARNA

W oświadczeniu opublikowanym przez przedstawicieli Franka Warrena poinformowano, że jeden z najbardziej doświadczonych promotorów na świecie i mistrz WBO wagi super średniej Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) zakończyli współpracę. Oficjalnie mówi się o przyjaznym rozstaniu, choć podobno lada chwila czeka nas ogłoszenie podpisania przez Saundersa kontraktu z grupą Matchroom Eddie'ego Hearna, największego konkurenta Warrena.WYNIKI WAŻENIA PRZED WALKĄ KOWNACKI vs ARREOLA

Najlepszy obecnie polski bokser wagi ciężkiej, Adam Kownacki (19-0, 15 KO) wniósł na wagę 266,4 funtów (120,8 kg) przed jutrzejszą walką z Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO) w brooklyńskiej hali Barclays Center. Amerykanin zanotował natomiast 244 funty (110,7 kg). Za chwilę przedstawimy wideo z ceremonii ważenia.


APETYTY ROSNĄ - SZANSE MALEJĄ?

Kadra kobiet rozpycha się w czołówce, a mężczyźni walczą o honor. Nadchodzi bardzo ciasny i gorący okres walk o kwalifikacje. Za chwilę rozpocznie się wyścig o Tokio 2020 - kto rzetelnie przepracował ten czas, będzie zbierał profity. Dokąd teraz, 'boksie olimpijski'?

CHRIS ARREOLA O SWOIM PIERWSZYM SPOTKANIU Z ANDYM RUIZEM

Już jutro w brooklyńskiej hali Barclays Center dojdzie do walki najlepszego obecnie polskiego boksera wagi ciężkiej, Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) z weteranem Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO). Na konferencji prasowej Arreola opowiadał jednak nie tylko o walce z Polakiem, ale także o świeżo upieczonym mistrzu IBF, WBA i WBO - Andym Ruizie Juniorze (33-1, 22 KO), z którym po raz pierwszy skrzyżował rękawice podczas sparingu w 2007 roku.