Archiwum wiadomości z dnia: 2019-08-01

 ADAM KOWNACKI: NIE LEKCEWAŻĘ ARREOLI, ON ZAWSZE DAJE DOBRE WALKI

- Mało kto w wadze ciężkiej ma tak znane nazwisko jak Arreola. I pomimo wieku nie można go lekceważyć. On zawsze daje fajne walki. Dobrze przepracowałem jednak obóz przygotowawczy i ze spokojem czekam na nasz pojedynek - mówi Adam Kownacki (19-0, 15 KO), który w nocy z soboty na niedzielę skrzyżuje rękawice z trzykrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO).
CHISORA Z PARKEREM POD KONIEC PAŹDZIERNIKA

Dereck Chisora (31-9, 22 KO) jeszcze zanim wyszedł do ringu z Arturem Szpilką wiedział jaki powinien być jego kolejny krok. Promujący go Eddie Hearn potwierdził, iż kolejnym przeciwnikiem byłego mistrza Europy wagi ciężkiej będzie były mistrz świata federacji WBO, Joseph Parker (26-2, 20 KO).


ORGANIZACJA VADA: WHYTE I RIVAS 'CZYŚCI'

- Jak można podejmować decyzje wobec zawodnika jedynie na podstawie artykułu? - grzmiał kilkadziesiąt godzin temu Eddie Hearn, promotor Dilliana Whyte'a (26-1, 18 KO), rzekomo złapanego na dopingu przed walką z Oscarem Rivasem (26-1, 18 KO). A jak było naprawdę? Organizacja VADA w swoim dzisiejszym oświadczeniu poinformowała, że zarówno Whyte jak i Rivas przeszli pomyślnie wszystkie badania.