MAYWEATHER DO PACQUIAO: TO JA JESTEM CZARNUCHEM, KTÓRY RZĄDZI!

Redakcja, Social Media

2019-07-24

Po walce Pacquiao vs Thurman rozgorzała wymiana zdań między Filipińczykiem i jego wielkim pogromcą z 2015 roku - Floydem Mayweatherem. Amerykanin zaczepił Manny'ego, a ten odpowiedział wyzwaniem do rewanżowego pojedynku. Na ripostę Floyda nie trzeba było długo czekać.

PACQUIAO OTWARTY NA REWANŻ >>>

- Trzymajmy się faktów! Bob Arum nie jest już twoim promotorem, a jeśli chodzi o gale Mayweather Promotions i PBC, to ja jestem czarnuchem, który rządzi! A przede wszystkim zarabiam więcej pieniędzy od ciebie, najpierw cię pokonałem, a potem cię zatrudniłem. Byłem na twojej walce tylko dlatego, żeby cię nadzorować jako pracownika, tak jak zrobiłby każdy prawdziwy szef - stwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych Mayweather.

MAYWEATHER DORADCĄ CHIŃSKIEJ FEDERACJI >>>

- Zarobiłeś dziesięć milionów za dwanaście rund, ja właśnie zarobiłem dziewięć milionów w niecałe trzy minuty, w pokazowej walce z rozwozicielem pizzy! Pokonałem cię mentalnie, fizycznie i finansowo! Pamiętaj, walczysz dlatego, że musisz, ja walczę, kiedy chcę! - dodał "Money". Trudno w tej chwili stwierdzić, czy jego słowa są elementem podgrzewania atmosfery przed ewentualnym rewanżem, czy po prostu erupcją ogromnego ego.