CHISORA I HAYE PO WYGRANEJ NAD SZPILKĄ: TERAZ CHCEMY PARKERA

- Teraz chcę Parkera. Miejmy nadzieję, że nie stchórzy - powiedział po szybkim nokaucie na Arturze Szpilce (22-4, 15 KO) zadowolony Dereck Chisora (31-9, 22 KO). - Do zobaczenia wkrótce - odpowiedział mu za pomocą mediów społecznościowych Joseph Parker (26-2, 20 KO).

- Dajcie mi Parkera. Bardzo ciężko pracowałem i to dało oczekiwane rezultaty. To był ciężki nokaut, ale taki już jestem. W ringu nie biorę jeńców. Możemy teraz zaboksować z Parkerem na rozpisce gali Joshua vs Ruiz. Ale chcę zarobić za to dobre pieniądze - nie ukrywa pogromca Polaka.

- Naprawdę obawialiśmy się tego pojedynku. Z kimkolwiek nie rozmawiałem, słyszałem tylko "Słuchaj, to nie jest za dobre zestawienie". Wiedziałem jednak, że jeśli Dereck zaboksuje tak jak potrafi, to wygra. Dziś był lepszy niż w starciu z Gashim i w kolejnej walce również będzie w lepszej formie. Szpilka sprawił Deontayowi Wilderowi dużo problemów, ale Dereck nawet przez moment nie był dziś w tarapatach. Teraz chcemy Parkera, on chce nas, a wszyscy współpracujemy z Eddie Hearnem. Tak więc to najłatwiejsza walka do zrobienia. To świetne zestawienie - przekonuje David Haye, niegdyś mistrz świata wagi ciężkiej, obecnie menadżer Chisory.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 21-07-2019 08:16:44 
Chisora vs Parker ? Kolejna świetna walka w HW , myślę że ich style fajnie by się pokryły i byłaby następna ringowa wojna . Dla mnie Joe faworytem takiej potyczki .
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-07-2019 08:26:01 
Wciąż nie potrafię zrozumieć skąd ten zachwyt angoli nad Szpilkiem? Przecież o ile Szpilek miał szansę wygrać na punkty to o tyle absolutnie nie był żadnym zagrożeniem aby zrobić krzywdę Chisorze.
Jak zauważyłem tą opadającą lewą przy ciosach z prawej to od razu mówiłem do siebie ze zaraz jakiś overhand urwie Szpilkowi łeb. KO bardzo podobne do tego Povetkin vs Price. Szpilek został uśpiony na stojąco. Na nieszczęście dla Szpilka to KO będzie wyświetlane prze wszystkie kanały na YT jako KO miesiąca.
Co do Chisora vs Parker, to parker faworytem na punkty.
 Autor komentarza: iron4
Data: 21-07-2019 08:26:46 
Szpilman jeszcze zarobi. Myślę że teraz KSW dla niego nieuniknione.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-07-2019 10:16:47 
Jeszcze wrócę do walki Allen vs Price.
Mimo że Allen zapowiadał wygraną w 3 rundy to teraz twierdzi że czeka go emerytura, że przez ostatni rok zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W walce doznał złamania kości policzkowej i poddał się bo nie miał siły wstać ze stołka. Hearn twierdzi że pierwsze słyszy o jakichkolwiek problemach ze zdrowiem Allena.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-07-2019 10:23:46 
...No i jeszcze Chisora powiedział że Allan noc przed walka spędził w pubie, bardzo nie profesjonalnie. Niestety dla niego walka skończyła się wizytą na noszach w szpitalu.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 21-07-2019 10:53:13 
Parker spokojnie wygra z Chisorą ale walka sie dobrze sprzeda.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 21-07-2019 11:31:17 
Wygranej Józka w Anglii nie będzie łatwo wyszarpać, co pokazała de facto wygrana z Whytem. Parker musiałby chyba w końcu się wkurzyć, odpalać petardy i zasypać Chisorę seriami mocnych ciosów, co robić potrafi. Tyle, że w sytuacji zagrożenia zaczną się knockdowny z łokcia, barku czy popchnięcia, a jak nie to sędzia jakiś punkcik zabierze. Angole oszukują teraz bardziej niż w USA. I jeszcze raz powtórzę: Parker wygrał z Whytem i jest jednym z najlepszych ciężkich.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 21-07-2019 11:41:07 
Parker faworytem ? Proszę Was. Gala w Anglii więc Józek musiałby wygrać przez KO aby w ogóle wygrać. Wszyscy widzieli co było z Łajdakiem także...
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 21-07-2019 16:37:25 
@Zartan
A co było z Łajdakiem? Walka była bardzo wyrównana, Whyte i Chisora oboje sa anglikami, wiec sciany tam nikomu nie pomagaly. Chisora poza ciosem nie ma juz nic, wszystkie ciosy sygnalizowane, atakuje z opoznionym zaplonem, refleks tez nie ten, kazdy kto nie ma szklanej szczeki i bedzie po prostu boksowal to z nim wygra, a Parker jak najbardziej szybkosciowo na pewno bedzie nad nim dominowac.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 21-07-2019 16:38:37 
@Zartan
Przewinalem do gory i juz rozumiem. Myslalem, ze chodzilo Ci o punktacje Whyte-Chisora, a rzeczywiscie łajdak bil sie z Parkerem i werdykt byl naciągany, chociaz krzywdy tez nie było.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 21-07-2019 20:19:43 
Nie było krzywdy? Weź obejrzyj raz jeszcze walkę może ci trochę się odmieni od gadania bzdur. Parker wygrał bezproblemowo tyle , że były ciągle faule i niesłuszny knockdown. Poza tym każdą rundę wygrywał, ale nie na kartach. Obudź się.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.