WILCZEWSKI: STYL ANDRADE WYJĄTKOWO NIE PASOWAŁ MAĆKOWI

- W tym dniu Andrade był po prostu nieuchwytny. Nie tylko był bardzo szybki, ale dodatkowo jego styl wyjątkowo nie pasował Maćkowi. Moim zdaniem Maciek lepiej zaboksowałby na przykład z Gołowkinem niż z Andrade, bo przecież to styl robi walkę. Potrzebne są sparingi z takimi technicznymi i mądrymi zawodnikami, żeby Maciek mógł się rozwijać - mówi Piotr Wilczewski, trener Macieja Sulęckiego (28-2, 11 KO), który przegrał niedawno walkę z mistrzem WBO wagi średniej Demetriusem Andrade. W wywiadzie poruszyliśmy również kwestię Kamila Łaszczyka (26-0, 9 KO), który efektownie znokautował tydzień temu Pawlo Tryputena. Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mars
Data: 19-07-2019 23:30:47 
Wypadałoby zapytać trenera Wilczewskiego: czy jakiekolwiek "styl" który trenował i przygotowywał do danej walki odpowiadał jego zawodnikom w walce o MŚ?

Odpowiedź krótka, tendencyjna i prostolinijna jak talent trenerski Wilczewskiego?: Niestety żaden!...

p.s. przeciętny i podwórkowy bokser, a trenerka to powyżej skomentowana... dno!
 Autor komentarza: Kaczakan
Data: 19-07-2019 23:40:17 
Przygotowania musiały być fest :) Ta deklasacja była krzepiąca :)
 Autor komentarza: Callisto
Data: 20-07-2019 00:50:11 
Serio nie pasował, niemożliwe? I do tego wiekopomnego odkrycia doszło dopiero po walce?! Wcześniej rozumiem że nie dało się nigdzie zobaczyć jaki styl ten zawodnik posiada...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-07-2019 10:46:44 
Nie udało się ściągnąć na sparingi kotoś podobnego to w walce było jak było.

Ciężko się takiego stylu nauczyć na tarczach, lub przygotować taktykę.
Takiego stylu trzeba doświadczyć. I dopiero można się zaadoptować.

Bardzo wielu zawodników dostawało baty z Usykiem. Jednak Bellew mimo tego że był średnim bokserem dał radę to zrobić i przez połowę walki skutecznie walczyć z Usykiem.


Co do walki Sulęcki vs GGG to szkoda zdrowia. Nawet gdyby Sulęcki zarobił nawet $800.tys. to taka walka może skrócić karierę Maćka.
Maciek nie ma argumentów aby wygrać przed czasem a zebrać kilka czystych bomb od GGG to może zabrać z 50% odporności...
 Autor komentarza: adambw
Data: 20-07-2019 11:23:20 
Wilka nie idzie sluchac,dosc czesto powtarzalem ze przy tym trenerze zaden zawodnik nic nie zdobedzie,on nie ma nic w repertuarze nowego do nauczenia cz zaskoczenia zawodnika.zle czyta zawodnika i nie ma koncepci na walke ,te jego komentarze nadaja sie conajwyzej na sale treningowa Poloni Swidnica jezeli trener Wolosz go tam wogule wpusci.U Sulesia nie bylo tego pazura checi walki podjecia ryzyka serca i wiary w siebie.oni poprostu mysleli ze Andreade sam przyjdzie i powie bij mnie ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.