BELLEW O MENTALNOŚCI I TAKTYCE W STARCIU JOSHUA vs RUIZ II

Redakcja, PA

2019-07-14

Jeden z najbardziej znanych brytyjskich bokserów ostatnich lat, Tony Bellew zabrał głos na temat podejścia mentalnego i taktyki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) w rewanżowym starciu z mistrzem świata wagi ciężkiej Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO), które czeka nas pod koniec roku.

TYSON PYTA JOSHUĘ >>>

- Nie wydaje mi się, by AJ zlekceważył Ruiza w jakikolwiek sposób. Wiem, że trenował bardzo ciężko i miał bardzo dobry obóz. To, o czym nikt nie mówi, to brak strachu AJ'a. Myślał, że Ruiz to dobry zawodnik, ale nie myślał o nim jak o gościu, który może zranić. Kiedy coś takiego się dzieje, nie możesz z tym nic zrobić. Też wchodziłem do ringu z takim nastawieniem, a potem nie mogłem się pozbierać, gdy ranili mnie goście, po których się tego nie spodziewałem. To niewiarygodne, co dzieje się wtedy z człowiekiem - powiedział Bellew.

RUIZ JR: NIE POLECĘ DO ANGLII >>>

- Joshua rzucił rywala na deski, a potem rzucił się, by go wykończyć i popełnił błędy nowicjusza. Został trafiony i nie zdołał się zregenerować. Rewanż będzie zupełnie inny. Pierwszy raz w życiu Joshua wejdzie do ringu wiedząc, że cała jego kariera zależy od tej walki - dodał ''Bomber''.

- Myślę, że podejdzie do tego w ten sam sposób, jaki przyniósł sukces w walce z Parkerem. Ostrożnie, za lewym prostym, wykorzystując swoje warunki fizyczne. Nie będzie dawał Ruizowi szans na kontrę i będzie szanował jego siłę uderzenia. Ruiz walczy jak Evander Holyfield, jest szybki i się nie męczy, bo jest zrelaksowany - podsumował były mistrz świata wagi cruiser.