BILLY JOE SAUNDERS WE WRZEŚNIU PODEJDZIE DO OBRONY PASA WBO

Frank Warren - promotor Billy'ego Joe Saundersa (28-0, 13 KO), poinformował, że jego podopieczny powróci do akcji podczas wrześniowej gali w Copper Box Arena w Londynie.

Warren wysłał jakiś czas temu oficjalną propozycję Callumowi Smithowi w sprawie unifikacji pasów WBA i WBO kategorii super średniej z równym podziałem zysków, jednak obóz Smitha nie był zainteresowany taką opcją. Dlatego szef grupy Queensberry Promotions musi szukać innego rozwiązania.

Saunders od dawna domaga się wielkich wyzwań, lecz od momentu, gdy wręcz ośmieszył groźnego Davida Lemieux, inni rzeczywiście unikają konfrontacji z tym niewygodnym mańkutem. Pozostaje więc czekać i pozostawać aktywnym walkami z mniej znaczącymi rywalami. Kto stanie naprzeciw niego we wrześniu?

- Po tym jak Smith odrzucił naszą propozycję, Billy spotka się we wrześniu z zawodnikiem z czołowej dziesiątki rankingu WBO - powiedział Warren.

SAUNDERS WYZYWA GOŁOWKINA NA POJEDYNEK W KAZACHSTANIE >>>

Saunders w przeszłości zasiadał na tronie WBO wagi średniej. W połowie maja pokonując Shefata Isufiego zdobył wakujący tytuł WBO kategorii super średniej. Najbliższy występ będzie więc dla niego pierwszą obroną tytułu mistrza świata w limicie 76,2 kg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-07-2019 17:47:09 
Smith nie chciał boksowac bo jest tu konflikt telewizyjny oboje wystepują na innych stacjach. Do tego propozycja dla Smitha była z pominieciem Hearna bezpośrednio do menedzera Smitha wiec jak Wrren chcial sie dogadać bez kontaktów z Hearnem. Szkoda przez durną politykę nie dojdzie do naprawde ciekawej walki a do tej walki nie dojdzie ani teraz ani nigdy.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 11-07-2019 19:10:35 
To niech zunifikuje, tam każdy ma inny pas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.