ALLEN: ZNOKAUTUJĘ PRICE'A, POTEM CHARR, A NASTĘPNIE POWIETKIN

- Szczerze mówiąc będę mocno zdziwiony jeśli nie wygram do końca trzeciej rundy - prowokuje David Allen (17-4-2, 14 KO), który za dziewięć dni spotka się z Davidem Price'em (24-6, 19 KO). Podczas gali w Londynie dojdzie jeszcze do dwóch innych bardzo ciekawych starć w wadze ciężkiej - Szpilka vs Chisora oraz Whyte vs Rivas.

- Mierzyłem się już z lepszymi i groźniejszymi rywalami niż on. Dave wyjdzie pewny swego i agresywny, ale ogniem zwalczę ogień. I on nie musi się bać o moją kondycję, ponieważ szybko go znokautuję. Porażka nie wchodzi w grę. Nigdy nie czułem się tak mocny fizycznie i mentalnie, to szczyt mojej kariery - mówił wczoraj Price. Jego przeciwnik wydaje się równie pewny swego.

- Wszyscy wiemy o problemach kondycyjnych Price'a, dlatego chcę go znokautować do końca trzeciej rundy, a nie wtedy, gdy on już się wystrzela. I szczerze mówiąc byłbym zdziwiony, jeśli to by mi się nie udało. Póki co on osiągnął więcej niż ja, bo przecież zdobył medal olimpijski, zdobył pas Wspólnoty Brytyjskiej i Wielkiej Brytanii, więc wygrana nad nim będzie swego rodzaju wizytówką. To jednak ja idę w górę, nie on. Będę dla niego za szybki. Jeszcze trzy lata temu pewnie bym z nim przegrał, byłem wtedy za młody, lecz dojrzałem jako mężczyzna i wierzę, że zakończę jego karierę - stwierdził "Biały Nosorożec".

- Gdy już pokonam Price'a, będę notował serię pięciu ciekawych zwycięstw z rzędu. Wcześniej pokonałem przecież Lucasa Browne'a. Idealnym kolejnym rywalem byłby Manuel Charr ze swoim pasem WBA Regular, a następnie Aleksander Powietkin. W takiej właśnie kolejności, najpierw Charr, a potem Powietkin - zakończył Allen.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-07-2019 16:39:23 
Różnica w warunkach olbrzymia. Patrząc na przygotowania Allena to wygląda że sporo schudł ale nie wiem czy to akurat dobrze na takiego kolosa jak Price. Jeśli Price zatrzyma go jabem i nie wpuści w półdystans to ma szanse na punkty to ogarnąć.
Na tej gali każdy z pojedynków HW nie ma wyraźnego faworyta. Zapowiada się na prawdę świetna gala.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-07-2019 16:39:52 
P.s Szpilek już reklamuje walkę na TVP.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-07-2019 17:43:22 
Duży plus dla Tvp za gale w tvp sport fajnie ze stwaiaja na boks. Z tego co słychać spada w Anglii koniunktura na boks spada trzy dobre walki trzech popularnych zawodników lokalnych plus zagraniczny zawodnik pod najbardziej liczną gurpę emigrantów w UK a bilety idą fatalnie. Każdy sektor ma do sprzedania jeszcze bilety nawet najtańsze wejściówki sa jeszcze w sprzedazy fakt do gali jeszcze troche czasu ale sprzedaż idzie słabo. Fajna walka Allen Price stawiam na Allena Price poza wzrostem i siłą niewiele umie Allen wydaje sie cwańszy i nie boi sie bić. Szpilka Chisora stawiam na Chisore byc moze w razie problemów bo absurdalnym angielskim przerwaniu, Whyte Rivas zdecydowanie Whyte nie wiem jak niektórzy moga typować Rivasa ten gość niewiele potrafi. Bierny w ringu słabe warunki fizyczne Whyte powienien wygrac przed czasem chociaz boks Whyte stracił ostatnio na efektowności zamiast atakowac czeka na kontre dużo mniej zadaje ciosow Whyte robi sie nudny.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-07-2019 19:54:55 
Price nie umie wykorzystac swoich warunkow fizycznych, chlop gubi sie pod presja i wtedy jest wylaczony z walki totalnie. Allen dla mnie byl faworytem z Brownem i teraz z Pricem też. To bardzo solidny zawodnik i chciałbym go mega zobaczyć z Adamem Kownackim, ale ten pewnie będzie musial najpierw przegrac.
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 20-07-2019 10:41:19 
jezeli juz to kibicuje cenie bo sympatyczny chlop ALLEN jest zarozumialy a i warunkow nie ma powinien zostac skarcony i znac swoje miejsce w szeregu za wysokie progi na Allena nogi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.