KEITH THURMAN: POKAŻĘ NA TLE PACQUIAO PEŁNIĘ SWOICH MOŻLIWOŚCI

- Cieszę się, że będę mógł dzielić ring z taką legendą jak Manny - mówi Keith Thurman (29-0, 22 KO), który za dziewięć dni spotka się z Mannym Pacquiao (61-7-2, 39 KO) na ringu w MGM Grand w Las Vegas. W stawce pas WBA wagi półśredniej.

- Chcę na tle takiej legendy pokazać pełnię swoich możliwości i talent. A wygrywając umocnię swoją spuściznę - kontynuował Amerykanin, który wrócił w styczniu po dwuletniej przerwie i po znacznie trudniejszej niż można było się spodziewać przeprawie pokonał Josesito Lopeza.

- To była dobra walka. Miałem go na deskach w drugiej rundzie i mogłem to szybko skończyć, ale pokazałem, że jestem mistrzem i potrafię wybrnąć z trudnych sytuacji. Być może przez ten słabszy występ zostałem wybrany przez ekipę Pacquiao. Mam zero w rekordzie i nie boję się go stracić. To rok mojego powrotu. Zatrudniłem dwóch trenerów od przygotowania fizycznego i oddałem się boksowi, bo żeby odnosić wielkie sukcesy, jak na przykład Floyd Mayweather, potrzebne jest pełne poświęcenie. W tej walce pokażę się na pewno z lepszej strony niż przeciwko Lopezowi. Jestem w dużo lepszej formie niż wtedy. Będę też lepszy w defensywie i nie przyjmę już tylu ciosów. Zrobię z Pacquiao to samo co zrobiłem z Dannym Garcią. To szczytowy moment mojej kariery - kontynuował "One Time".

- Porzuciłem szkołę w wieku piętnastu lat żeby zająć się na poważnie boksem. Kiedy będę miał trzydzieści pięć lat, zakończę karierę i powrócę do szkoły - zakończył niespełna 31-letni Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zarco5
Data: 11-07-2019 19:53:04 
Nie wydaje mnie sie, Thurman nigdy nie walczyl z kims tak szybkim jak Pac, dodatkowo Manny w swietnej formie. Obstawiam UD Pacquiao
 Autor komentarza: Czengont
Data: 11-07-2019 22:56:06 
"Zrobię z Pacquiao to samo co zrobiłem z Dannym Garcią."
Czyli +/- zremisuję...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.