WIELKIE PLANY WARRENA DLA DUBOIS, GORMANA I JOYCE'A

Redakcja, Daily Mail

2019-07-09

Trzej niepokonani, brytyjscy zawodnicy wagi ciężkiej wystąpią w najbliższą sobotę, 13 lipca w Londynie. Nathan Gorman (16-0, 11 KO) zmierzy się z Danielem Dubois (11-0, 10 KO), a Joe Joyce (9-0, 9 KO) skrzyżuje rękawice z Amerykaninem Bryantem Jenningsem (24-3, 14 KO). Promotor Gormana, Dubois i Joyce'a - Frank Warren - wiąże z całą trójką wielkie nadzieje.

HATTON O WALCE GORMAN vs DUBOIS >>>

- Ten, kto wygra sobotnią walkę Gorman vs Dubois, stoczy w przyszłym roku pojedynek o tytuł mistrza świata. Ten, kto w sobotę przegra, odbuduje się i wróci, by walczyć o powrót do czołówki. Jeśli natomiast chodzi o Joshuę, to wciąż będzie się liczył, nawet jeżeli przegra drugą walkę z z Ruizem. Uważam nota bene, że natychmiastowy rewanż nie jest mądrym posunięciem - stwierdził Warren.

- Cokolwiek zatem się stanie, walka Daniela lub Nathana z Joshuą jest bardzo możliwa. Joshua zostanie w takim starciu znokautowany. Joyce, Dubois i Gorman to przyszłość. Wilder, Fury i Joshua czują ich oddech na plecach - dodał jeden z najbardziej doświadczonych promotorów w światowym boksie.