Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-07

 
RÓŻAŃSKI PO ZWYCIĘSTWIE NAD IZU: TO BYŁO MOJE MARZENIE!

Łukasz Różański jest niewątpliwie największym wygranym gali w Rzeszowie. Zwyciężył faworyzowanego Izu Ugonoha i otworzył sobie drzwi do jeszcze większych pojedynków. W rozmowie z Łukaszem po walce czuć było w jego głosie spokój i pokorę, natomiast nie da się ukryć, że po tym zwycięstwie jego notowania pójdą zdecydowanie w górę. Zapraszamy do wysłuchania tego, co powiedział mediom rzeszowianin.SAUNDERS WYZYWA GOŁOWKINA NA POJEDYNEK W KAZACHSTANIE

Mistrz świata dwóch kategorii wagowych (obecnie czempion WBO wagi super średniej), Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) był wczoraj gościem gali w Nursułtanie, stolicy Kazachstanu. Brytyjczyk oświadczył, że chciałby walki z najbardziej utytułowanym kazachskim bokserem - byłym mistrzem wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO). W dodatku Billy Joe twierdzi, że zależy mu na walce w ojczyźnie Kazacha.


MICHALCZEWSKI: IZU SAM POWINIEN ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ

Były mistrz świata i współpromotor Izu Ugonoha (18-2, 15 KO), Dariusz Michalczewski ostro skrytykował występ swojego podopiecznego w Rzeszowie, gdzie Ugonoh przegrał wczoraj przed czasem z Łukaszem Różańskim (11-0, 10 KO). Według Michalczewskiego Izu nie potrafi przyjmować mocnych ciosów, nie słucha rad promotora i powinien zakończyć karierę bokserską.

RÓŻAŃSKI ZNOKAUTOWAŁ UGONOHA NIEPRZEPISOWYM CIOSEM!

W walce wieczoru gali w Rzeszowie doszło do jednej z największych sensacji w polskim boksie w ostatnich latach, ale także do wielkiego błędu sędziego ringowego. Będący faworytem tego pojedynku Izu Ugonoh (18-2, 15 KO) został znokautowany w 4 rundzie przez Łukasza Różańskiego (11-0, 10 KO), jednak ostateczny cios trafił Ugonoha gdy już klęczał na deskach ringu, w dodatku po komendzie stop.