ZNAMY NOWEGO RYWALA DLA CONLANA NA SIERPNIOWĄ GALĘ W BELFAŚCIE

Kilka dni temu pisaliśmy o kontuzji Władimira Nikitina (3-0), któy wykluczyła go z rewanżu z Michaelem Conlanem (11-0, 6 KO). Na gali w Belfaście Conlan zmierzy się więc 3 sierpnia z innym rywalem, 25-letnim Argentyńczykiem Diego Alberto Ruizem (21-2, 10 KO), dla którego będzie to pierwsza walka poza ojczyzną.

NIKITIN KONTUZJOWANY >>>

Podczas igrzysk w Rio w 2016 roku Irlandczyk przegrał z Nikitinem 0:3 kontrowersyjną decyzją sędziów, po czym pokazał im środkowy palec i ogłosił, że nigdy już nie będzie rywalizował w boksie olimpijskim. W sierpniu miał dostać od dawna zapowiadaną szansę zrewanżowania się Rosjaninowi, ale będzie na nią musiał jeszcze poczekać lub obejść się smakiem.

ŚRODKOWY PALEC W RIO >>>

Wracając jeszcze na koniec do Diego Alberto Ruiza: argentyński ''piórkowy'' jest niepokonany od niemal trzech lat, ostatnio wygrał w czerwcu tego roku. Niejednogłośną decyzją sędziów okazał się lepszy od Luisa Emanuela Cusolito. Z kolei Conlan zdominował w swojej ostatniej walce Rubena Garcię Hernandeza, wygrywając z nim wszystkie rundy podczas marcowej gali w Nowym Jorku. Sierpniowy pojedynek Conlana z Ruizem będzie jedną z atrakcji niezwykle popularnego festiwalu kultury irlandzkiej Féile an Phobail.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 03-07-2019 18:04:54 
Na olimpiadzie przegrał z Nikitinem, więc tego palca powinien sobie w dupę wsadzić.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 03-07-2019 18:14:57 
Oglądałem tę walkę dwa razy. Conlan bił częściej, ale niewiele z tego wynikało. Obaj trafiali podobną ilością ciosów, ale ciosy Rosjanina były wyraźniejsze, dlatego werdykt mnie wcale nie zaskoczył.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.