Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-02

 REWANŻ RUIZA JR Z JOSHUĄ W NOWYM JORKU LUB CARDIFF

Eddie Hearn nie mógł powstrzymać śmiechu, kiedy dowiedział się, że między innymi Oscar de la Hoya stwierdził, że rewanżowa walka Andy'ego Ruiza Jr z Anthonym Joshuą jest zagrożona. Plotki te mają mieć mało wspólnego z prawdą, a niebawem możemy poznać dokładną datę i lokalizację rewanżu z trzema pasami mistrzowskimi wagi ciężkiej w stawce.
RICKY HATTON: LUDZIE ZOBACZĄ INNĄ STRONĘ NATHANA GORMANA

Już za niespełna dwa tygodnie, 13 lipca w Londynie dojdzie do hitowego starcia brytyjskich prospektów wagi ciężkiej - Nathan Gorman (16-0, 11 KO) zmierzy się z Danielem Dubois (11-0, 10 KO). Trener Gormana, legendarny Ricky Hatton docenia klasę rywala swojego podopiecznego, twierdzi jednak, że Nathan nie pokazał jeszcze całego arsenału i dopiero w walce o pas mistrza Wielkiej Brytanii potencjał eksploduje.HEARN: NIE MAM POJĘCIA, KTO MOŻE POKONAĆ ANDRADE

Promotor mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade (28-0, 17 KO), Eddie Hearn twierdzi, że jego podopieczny będzie unikany przez wszystkich po sobotniej wygranej nad Maciejem Sulęckim (28-2, 11 KO). Według Hearna jedynie presja ze strony platformy DAZN może sprawić, by Amerykanin mógł zmierzyć się z Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO) i Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO).