HEARN: JEŚLI CHISORA POKONA SZPILKĘ, NASTĘPNY BĘDZIE PARKER

Artur Szpilka (22-3, 15 KO) zrobi wszystko, by pokrzyżować plany Derecka Chisory (30-9, 21 KO), ale promujący go Eddie Hearn już robi plany na przyszłość dla swojego zawodnika. I nie ukrywa, że chętnie skonfrontowałby Chisorę z Josephem Parkerem (26-2, 19 KO).

Polak jedzie do paszczy lwa - walka odbędzie się 20 lipca w Londynie. W ramach przygotowań sparuje między innymi z Erkanem Teperem (20-3, 13 KO). Anglik z kolei sparuje z Wadimem Camacho (21-8, 12 KO). Faworytem jest oczywiście były mistrz Europy wagi ciężkiej, który przymierzany jest do byłego mistrza świata federacji WBO. Parker w nocy z soboty na niedzielę zastopował Alexa Leapai.

Sam Nowozelandczyk po ostatniej wygranej przyznał, że chciałby najpierw zrewanżować się za dwie jedyne porażki Whyte'owi i Joshui, lecz szef grupy Matchroom ma wobec niego inne plany.

- Joe pokazał dobrą formę i boks. Teraz mógłby się spotkać z Chisorą w listopadzie na rozpisce gali Joshuy z Ruizem. To wszystko ma sens. Oczywiście Parker ma też inne opcje, jak Powietkin, Usyk, Gasijew czy Hunter, ale najbardziej podoba mi się idea starcia z Chisorą, jeśli ten wygra ze Szpilką - powiedział Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-07-2019 05:38:34 
Szpilek jakoś unika jakichkolwiek rozmów na temat tej walki. Są dwie opcje. Liczy się tylko wypłata, Szpilek nie chce się znów wygłupić i zostać królem memów, pomimo tego że wie że Chisora go "zje w tym ringu", albo mocno zmądrzał i kolejne lekcje pokory przyniosły skutek. Raczej skłaniam się ku pierwszej opcji.
P.s A co jak Szpilek wygra, wtedy Parker?
 Autor komentarza: Imperator
Data: 01-07-2019 08:08:18 
Mam nadzieje, że Chisora zapyta się na ważeniu Ajturka komu ten parkował dyliżans na kadrze.
PS: jeśli Ajtek przegra boleśnie przez KO to koniec z boksem na arenie międzynarodowej. Jeśli dostanie na punkty po ciekawej walce, w której coś tam pokaże to jeszcze bedzie mógł robić za solidnego kelnera.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 01-07-2019 08:32:35 
Jeśli to będzie ,, Ten denny i bez iskry" Chisora którego już kilka razy widzielismy a Artur wyjdzie na pełnej koncentracji jak z Adamkiem czy Wilderem to anglika ratuje tylko luky punch bo na pkt z szybkim Szpilka nie wygra. Lecz jeśli to będzie Chisora z walk z Whitem to Artur może nie wytrzymac do połowy walki.
Ja tam stawiam na Szpilmana, chłopak jak jest zdeterminowany to potrafi sie przylozyc, za to Derrek zawsze lekcewarzy ,, teoretycznie" slabszych rywali, olewa przygotowania i potem daje żenującą walke.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-07-2019 09:10:25 
ale przeciez to może byc i chisora z walki z white bo ten sam sie pchal pod topur i wchodzil w wymiany.
Chodzi tylko o madry boks szpilki, schodzenie i nie opuszczanie lap
 Autor komentarza: Callisto
Data: 01-07-2019 10:21:14 
Wkradl sie maly blad do tytulu artykulu zamiast:
'HEARN: JEŚLI CHISORA POKONA SZPILKĘ, NASTĘPNY BĘDZIE PARKER'
powinno rzecz jasna byc:
'HEARN: KIEDY JUZ CHISORA POKONA SZPILKĘ, NASTĘPNY BĘDZIE PARKER'
Prosze i nie ma za co :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 01-07-2019 13:13:40 
Szkoda że nie któreś z wyżej wymienionych innych nazwisk. Parker z Powietkinem Gasijewem czy Usykiem- kapitalne zestawienia. Szczególnie Rosjanie gwarantowaliby solidne grzmoty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.