WYGRANE JERMALLA CHARLO I ERICKSONA LUBINA W HOUSTON

Mistrz świata WBC wagi średniej, Jermall Charlo (29-0, 21 KO) pokonał wczoraj wysoko na punkty Brandona Adamsa (21-3, 12 KO) na gali w Houston. Był w ringu zawodnikiem wyraźnie lepszym, ale nie zaprezentował wielkiej formy.

CHARLO PEŁNOPRAWNYM MISTRZEM WBC >>>

Od początku zarysowała się przewaga mistrza, choć nie mógł on złapać odpowiedniego rytmu i Adams miał swoje momenty. Pokazał  dobre umiejętności w defensywie i raz na jakś czas trafiał Charlo czystymi ciosami, ale robił zbyt mało, by wygrywać rundy. O zwycięstwie czempiona zadecydowała w dużej mierze jego przewaga warunków fizycznych i siły. Sędziowie przyznali mu niemal wszystkie starcia (120-108 i  2 x 119-109).

Na gali w Houston doszło również m.in. do starcia Ericksona Lubina (21-1, 16 KO) z Zakarią Attou (29-7-2, 7 KO), czyli eliminatora do tytułu mistrza świata WBC wagi junior średniej, który znajduje się obecnie w rękach Tony'ego Harrisona. Po zwycięstwie w czwartej rundzie przez TKO Lubin celuje teraz w zwycięzcę rewanżowej walki Tony Harrison vs Jermell Charlo, która czeka nas zapewne w tym roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.